• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka budowlana Zacharzyn gm. Chodzież
    1 / 10
    Działka budowlana Zacharzyn gm. Chodzież

    Zacharzyn

    • 100 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W ZACHARZYNIE Gmina Chodzież Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1055 m wraz z udziałem w drodze wewnętrznej. Działka płaska,...

  • Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno
    1 / 2
    Na sprzedaż działka o pow. 1975m2 Chojno

    Chojno

    • 138 250 zł cena
    • 1 975 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy o powierzchni 1975m2 w miejscowości Chojno (gm. Szczytniki, pow. kaliski). Działka bezpośrednio przy drodze. Media : woda i prąd...

  • Działka ROD Hallera Gdańsk
    1 / 8
    Działka ROD Hallera Gdańsk

    Gdańsk

    • 52 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD - przy ul. Hallera w Gdańsku [prawa do działki] za cenę 52 000 tys zł. Działka o powierzchni 320 m2 ogrodzona, podłączone media woda i prąd. Na działce znajduj...

  • Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin
    1 / 3
    Na sprzedaż dz. budow. o pow. 1700m2 Korzekwin

    Korzekwin

    • 119 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm.. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka be...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min
    1 / 9
    Bud.z P.Z.P-Władysławów g. Mszczonów -15min.Grodzisk M 30min

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis DZIAŁKI BUDOWLANE z P.Z.P we Władysławie gmina Mszczonów - ok.15minut do Grodzisk M i ok.30 minut do W-wy. Sprzedaż bezpośrednia!!! UWAGA!!! - W PROMOCJI DOKŁADAM KOMPLETNY P...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości zabudowane...

    Kraków

    • 5 500 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Obwieszczenie o sprzedaży w trybie z wolnej ręki Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 1/8 części w prawie własności nieruchomości grun...

  • Działka Śladów ul.

    Śladów

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane w miejscowości Śladów, w gminie Brochów.Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze publicznej. Przy pierwszej działce znajduje się prąd , woda znajduj...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza
    1 / 6
    Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza

    Racibórz

    • 2 315 740 zł cena
    • 13 622 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj osiedle w bajkowym miejscu! Perełka wśród nieruchomości trafia się tylko raz! Podziel na mniejsze i zagospodaruj wg własnego pomysłu! Działka na sprzedaż bez pośrednikó...

  • Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a
    1 / 6
    Łomnica sprzedam działkę pod inwestycje 72a

    Łomnica

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 243 m2 powierzchnia
    • 344 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Łomnicy przy ulicy Wysokiej (gmina Mysłakowice). Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 130/5 o powierzchni 7 243 m2...

  • Terespol - sprzedam działkę inwestycyjną 67a
    1 / 7
    Terespol - sprzedam działkę inwestycyjną 67a

    Terespol

    • 1 490 000 zł cena
    • 6 711 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Terespolu przy ul. Przelotowej . Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 1924/4 o powierzchni 6 711 m2. ,...

  • Jawor sprzedam działkę 100 a
    1 / 6
    Jawor sprzedam działkę 100 a

    Jawor

    • 2 490 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Jaworze przy skrzyżowaniu ul. Kuzienniczej z ul. Żwirową. Nieruchomość składa się z działki o numerze ewid. 29/2 o...

  • Działka Gdańsk Wrzeszcz

    Gdańsk » Wrzeszcz

    • 13 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia ogrodzony plac asfaltowy o powierzchni 1000 m wraz z budynkiem biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 100 m. Na terenie znajduje się...

  • Działka Luzino ul.

    Luzino

    • 849 000 zł cena
    • 24 400 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - działka rolna 2,44 ha w Barłominie, gm. Luzino - Wydane warunki zabudowyLOKALIZACJA:Działka znajduje się w miejscowości Barłomino, w gminie Luzino (powiat wejherowski...

  • Działka budowlana z pięknymi widokami

    Istebna

    • 299 999 zł cena
    • 1 564 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15,64 ara, położona w spokojnej i malowniczej części Istebnej – miejscowości słynącej z górskich krajobrazów, licznych szlaków turystycz...

  • Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2
    1 / 3
    Na sprzedaż – działka budowlana w Kobyłce 4000 m2

    Kobyłka

    • 3 200 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyłka – ul. Morelowa | Działka budowlana 4000 m² Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4000 m², zlokalizowana w Kobyłce przy ul. Morelowej (obręb 10, nr 20/12). Nieru...

  • Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a
    1 / 8
    Lubliniec - sprzedam działkę pod inwestycję 71a

    Lubliniec

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 160 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek o nr ewidencyjnych: 3625/56, 3666/56, 3626/56 o łącznej powierzchni 7160 m2. Działka inwestycyjna z waż...

  • Działka ROD w Łobżenicy 510m2
    1 / 5
    Działka ROD w Łobżenicy 510m2

    Łobżenica

    • 13 999 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka ROD im. Tadeusza Kościuszki o powierzchni 510 m², położona przy ul. Sportowej 42 w Łobżenicy (133) — jednym z najstarszych ogrodów działkowych w Wiel...

  • Polkowice sprzedam działkę inwestycyjną 74a
    1 / 10
    Polkowice sprzedam działkę inwestycyjną 74a

    Polkowice

    • 2 490 000 zł cena
    • 7 450 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka położona w Polkowicach przy skrzyżowaniu ul. Żarskiej z Arnikową. Nieruchomość składa się z działek o numerze ewid. 80/5 i 80/12 o łącznej...