• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • 1 / 4
    Syndyk sprzeda działkę za nie mniej niż 5% wartości

    Warzymice

    • 13 zł cena
    • 6 771 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 20/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabud...

  • Działka leśna
    1 / 4
    Działka leśna

    Patoki

    • 6 165 zł cena
    • 1 370 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka leśna - las sosnowy z dojrzalym drzewostanem. Działka położona jest we wsi Patoki, gmina Widawa, powiat łaski, województwo łódzkie. Nieruchomość gruntową stan...

  • Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska
    1 / 6
    Działka  budowlana w Giedlarowej   k. Leżajska

    Giedlarowa

    • 79 000 zł cena
    • 2 758 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis nieruchomości LOKALIZACJA: Giedlarowa , gmina Leżajsk, powiat leżajski, województwo podkarpackie, dobra komunikacja do innych miast, ok. 400 m. Zespól Szkół w Giedlarowej...

  • Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,

    Zbaków Dolny

    • 161 070 zł cena
    • 2 478 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Zbaków Dolny, zaledwie 5 minut od węzła drogi ekspresowej S5 przy Rawiczu i tylko 60 km od Wrocławia. Lokalizacja i...

  • Sprzedam działkę 3000m
    Sprzedam działkę 3000m

    Słupica

    • 50 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Działkę rolną/ rekreacyjną o powierzchni 3000m2 plus udziały w drodze Działka jest rolna, ale można postawić na niej domek na zgłoszenie do 70 metrów. Niedaleko las, spo...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,

    Zbaków Dolny

    • 59 345 zł cena
    • 913 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,

    Zbaków Dolny

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda działkę

    Lipowiec

    • 15 500 zł cena
    • 13 999 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upa...

  • Działka Głazów

    Głazów

    • 109 000 zł cena
    • 1 231 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane uzbrojone, obręb Głazów, gmina Myślibórz, powiat myśliborski. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na budowę domów jednorodzinnych wolnostojąc...

  • Sprzedam działkę budowlaną z domkiem
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem

    Zelgoszcz

    • 125 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 216 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną, ogrodzoną, na działce prąd i woda, domek letniskowy drewniany z tarasem nowy i wyposażony 16m., liczne nasadzenia, drzewa. Działka położona 5 minut od...

  • Działka z  projektem budowlanym pod 6 segmentów
    1 / 8
    Działka z projektem budowlanym pod 6 segmentów

    Puńców

    • 330 000 zł cena
    • 1 953 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA NIEBORAS PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ RE/MAX Home Pro Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Puńców, położonej w regionie Śląska Cie...

  • Wołów - okolice, działka inwestycyjna
    1 / 4
    Wołów - okolice, działka inwestycyjna

    Wołów

    • 2 350 000 zł cena
    • 51 100 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży grunt pod inwestycję. Działka pod planem + pozwolenie na budowę Lokalizacja: miejscowość: Strachowice obręb: Pełczyn gmina: Wołów, dz. nr 382/3 Powierzchnia: 5,11 ha o...

  • Działka inwestycyjna w strefie ekonomicznej
    1 / 4
    Działka inwestycyjna w strefie ekonomicznej

    Wrocław

    • 1 148 000 zł cena
    • 11 468 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania teren pod inwestycję. Położenie powiat świdnicki Gmina Żarów – strefa ekonomiczna w Żarowie. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: -działka 870/4, jedn. ew.: 02...

  • Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h
    1 / 8
    Nieruchomość Miejscowość Dobrzyń Gmina Lubsza opolskie 0.6h

    Dobrzyń

    • 190 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ; Dom z duża piękną i atrakcyjną działką. ADRES Miasto: Dobrzyń Województwo: Opolskie Kraj: Poland SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI Cena: 190 000...

  • Działka rolna Legnica, Spokojna
    1 / 13
    Działka rolna Legnica, Spokojna

    Legnica

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie możesz odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się naturą? Ta urokliwa działka rekreacyjna o powierzchni 300 m w Rodzinnych Ogrodach Dział...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....

  • działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance
    1 / 11
    działka z przepięknym krajobrazem w Moszczance

    Moszczanka

    • 120 000 zł cena
    • 1 101 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MOSZCZANKA Działka znajdująca się w Górach Opawskich W doskonałej lokalizacji Powierzchnia -1194 m2 Gmina Prudnik Powiat Prudnik Województwo opolskie Dział...

  • Nieruchomość usługowa, można przekształcić na mieszkanie
    1 / 15
    Nieruchomość usługowa, można przekształcić na mieszkanie

    Złotoryja

    • 230 000 zł cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 580 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania doskonale zlokalizowana nieruchomość usługowa z funkcją mieszkalną, o łącznej powierzchni ok. 147 m2, znajdująca się przy ul. Grunwaldzkiej w Złotoryi. Nieruchomość t...

  • Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2
    1 / 16
    Maszków gm. Iwanowice - działka budowlana 808m2

    Maszków

    • 497 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 616 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży płaskiej działki budowlanej o pow.808 m2, położonej w miejscowości Maszków gm. Iwanowice. Dojazd do działki boczną, asfalto...