• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 124)
  • Działka Zgłobice

    Zgłobice

    • 176 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż: działka budowlana w Zgłobicach k. Tarnowa | 8 arów Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 8 arów, położoną w centrum miejscowości Zgłobice, w b...

  • Działka ogrodowa z aktem notarialnym własnościowym
    1 / 12
    Działka ogrodowa z aktem notarialnym własnościowym

    Brzemiona

    • 31 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam posiadam do sprzedania działkę ogrodowa w miejscowości Brzemiona 12 blisko pięknych okolic Tlenia 5km Bory Tucholskie atrakcje spływy kajakowe po rzece Woda smażalnie ryb ło...

  • Działka inwestycyjna Margonin
    Działka inwestycyjna Margonin

    Margonin

    • 149 000 zł cena
    • 809 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA PRZY PLAŻY W MARGONINIE ! Margonin, powiat chodzieski Oferujemy na sprzedaż działkę w sąsiedztwie plaży miejskiej, nad jeziorem margonińskim. Działka bez dostępu do linii...

  • Syndyk sprzeda udział w działce nr 427/2

    Starczów

    • 5 167 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/12 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej nr 426

    Starczów

    • 1 600 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Działka ROD "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy (PILNE).

    Grzybiany

    • 40 000 zł cena
    • 404 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Odstąpię prawa do użytkowania działki w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym "ZORZA" w Ziemnicach k/Legnicy. Powierzchnia działki: 404 m2 Działka położona w sektorze "B" przy alei R...

  • Działka Jaworze Centrum

    Jaworze

    • 360 000 zł cena
    • 1 168 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | WYJĄTKOWA DZIAŁKA W JAWORZU - RELAKS U STÓP BESKIDÓW ​ Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję w spokojnej, prestiżowej okoli...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna w centrum Łańcuta

    Łańcut » ul. Maja

    • 190 000 zł cena
    • 524 m2 powierzchnia
    • 363 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż 5,21 arową w działkę w centrum Łańcuta. Działka zabudowana budynkiem usługowo-magazynowym o powierzchni 321 m2 z dostępem...

  • 1 / 4
    Działka Kiełczów

    Kiełczów

    • 2 230 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 638 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka usługowo budowlana o pow 3500 m2 przy ruchliwej ulicy w Kiełczowie Nadająca sie super pod działalność. Wszystkie media miejskie: prąd, woda, gaz, kanalizacja Tr...

  • 1 / 2
    Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 1 199 000 zł cena
    • 12 634 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka Produkcyjna w gminie Cedry Wielkie - Cedry Wielkie (w niedalekiej odległości GRANICY Z GDAŃSKIEM, Przejazdowem i Pruszczem Gdańskim )Powierzchnia 12634m2 w korz...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Działka w otoczeniu łąk - Bieszczady, Ustjanowa G.

    Ustjanowa Górna

    • 65 000 zł cena
    • 3 084 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mamy do zaoferowania działkę rolną o powierzchni 31 arów (3084 m2) położoną w malowniczej miejscowości Ustjanowa Górna, tuż obok Ustrzyk Dolnych.Wymiary działki: ok. 109m x 28m - k...

  • 1 / 4
    Działka pod budowę w spokojnej okolicy - Sanok!

    Sanok

    • 60 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka z możliwością zabudowy o powierzchni 10 arów (1000 m²), położona w spokojnej dzielnicy Olchowce, w granicach administracyjnych Sanoka. Parametry dzia...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Kliny ul. Trockiego

    Kraków » Podgórze » ul. Trockiego

    • 695 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 070 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KLINY DZIAŁKA W DRUGIEJ LINII ZABUDOWY!! przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze, szeregowe. Media w...

  • Działka Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Chałubińskiego

    Kraków » Swoszowice » ul. Chałubińskiego

    • 6 100 000 zł cena
    • 2 019 m2 powierzchnia
    • 3 022 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka ponad 20arów , usługowa w centrum Swoszowic okolice ul. Chałubińskiego położona przy asfaltowej ,szerokiej drodze gminnej . Media pełne :woda , prąd , gaz , kanalizacja ....

  • Super Atrakcyjna pod Rezydencję
    1 / 8
    Super Atrakcyjna pod Rezydencję

    Osolin

    • 580 000 zł cena
    • 16 302 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osolin położony jest na północnych wzniesieniachWzgórz Trzebnickichw centrum kompleksów leśnych. Wieś leży w gminieOborniki Śląskie, w powiecie trzebnickim, w odległości 8 km odObo...

  • Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek
    1 / 7
    Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek

    Sługocin-Kolonia

    • 100 000 zł cena
    • 2 290 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Działka budowlana 2290 m² – Kolonia Sługocin, gm. Lądek Powierzchnia: 2290 m² Numer działki: 63/4 Cena: 45 zł m2 ⸻ Lokalizacja Działka znajduje się w miejscowości...

  • Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,
    1 / 3
    Działka budowlana Zbaków Dolny gm. Wąsosz,

    Zbaków Dolny

    • 89 700 zł cena
    • 1 380 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Zbaków Dolny, zaledwie 5 minut od węzła drogi ekspresowej S5 przy Rawiczu i tylko 60 km od Wrocławia. Lokalizacja i...

  • Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek
    1 / 4
    Działka budowlana Zabór, Cichy Zakątek

    Zabór

    • 351 400 zł cena
    • 2 510 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o regularnym kształcie położoną w miejscowości Zabór przy ulicy Cichy Zakątek, w odległości zaledwie 15 km od Zielonej Góry. To i...