• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Wręcka
  • Wojaszówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wilchta

(1)
  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam

    Garwolin

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnosc w w garwolinie na ulicy Jagodzińska w centrum. Mieszkanie dwustronne , , piwnica . Tel kon +48 [tel]

  • Sprzedam działki Borowie
    1 / 3
    Sprzedam działki Borowie

    Borowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Borowiu przy drodze krajowej 76. 146/1-1430 m2 (135 tys) 146/2-1390m2 sprzedana 146/4-902m2 (95 tys) 146/5-896 m2...

  • Komfortowy dom dla rodziny
    1 / 16
    Komfortowy dom dla rodziny

    Garwolin

    • 1 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Garwolin

    • 929 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Goździku
    1 / 19
    Piękny dom w Goździku

    Goździk

    • 1 580 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Działka leśna rolna na sprzedaż
    1 / 6
    Działka leśna rolna na sprzedaż

    Słup Pierwszy

    • 38 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 2 200 m² w Słupie Pierwszym, gmina Borowie nr. ewidencyjny 211/1 Opis działki: Działka położona przy skraju drogi gminnej (ok. 200 m od drogi ut...

  • bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów
    1 / 11
    bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów

    Nowy Puznów

    • 719 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej z solidnego suporexu. Wyposażony w stolarkę okienną i drzwiową, a dach został zabezpieczony pokryciem z papy. Konstrukcja pozwa...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]

  • Do wynajęcia
    Do wynajęcia

    Garwolin

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie-kawalerka w Garwolinie . Umeblowana i wyposarzona do zamieszkania . Kablówka gratis . Tel . [tel]

  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...