• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szadki
  • Wytyczno
  • Podebłocie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Borowie

(1)
  • Sprzedam działki Borowie
    1 / 3
    Sprzedam działki Borowie

    Borowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Borowiu przy drodze krajowej 76. 146/1-1430 m2 (135 tys) 146/2-1390m2 sprzedana 146/4-902m2 (95 tys) 146/5-896 m2...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • atrakcyjna działka budowlana

    Latowicz

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni w miejscowości Latowicz. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze powiatowej (w pierwszej linii zabudowy)....

  • 1 / 4
    działka budowlana

    Latowicz

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Piękny dom w Goździku
    1 / 19
    Piękny dom w Goździku

    Goździk

    • 1 580 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Działka leśna rolna na sprzedaż
    1 / 6
    Działka leśna rolna na sprzedaż

    Słup Pierwszy

    • 38 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 2 200 m² w Słupie Pierwszym, gmina Borowie nr. ewidencyjny 211/1 Opis działki: Działka położona przy skraju drogi gminnej (ok. 200 m od drogi ut...

  • Działka 1363 m2 Latowicz
    1 / 5
    Działka 1363 m2 Latowicz

    Latowicz

    • 110 000 zł cena
    • 1 363 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Latowicz powiat miński. Powierzchnia: 1363 m2 Cena: 110 000 zł Działka znajduje się przy drodze DW802 zapewniając idealny dojazd w kierunku Miń...

  • bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów
    1 / 11
    bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów

    Nowy Puznów

    • 719 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej z solidnego suporexu. Wyposażony w stolarkę okienną i drzwiową, a dach został zabezpieczony pokryciem z papy. Konstrukcja pozwa...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.
    1 / 13
    Działki Budowlane. Iwowe gm. Borowie. Powiat Garwoliński.

    Iwowe

    • 67 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane. Wydane WZ (Warunki Zabudowy). --- Iwowe gm. Borowie, Powiat Garwoliński, przy granicy gm. Latowicz, Powiat Mińsk Mazowiecki. --- Droga asfaltowa przez wieś...

  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze