• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olkusz
  • Kozienice
  • Czarnochowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łoś

(15)
  • Dom Łoś rynek pierwotny ul.

    Łoś

    • 1 530 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu „Dom w Lucernie 3” (Archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.Dom o powierzchni...

  • Działka Łoś

    Łoś

    • 1 400 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Prz...

  • Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza
    1 / 15
    Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna
    1 / 14
    Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna

    Łoś

    • 540 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 2000 m² w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy z m...

  • Dom Łoś gm. Prażmów
    Dom Łoś gm. Prażmów

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą
    1 / 12
    Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą

    Łoś

    • 1 350 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem
    1 / 8
    Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem
    Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 260 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!
    Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!

    Łoś

    • 1 060 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem
    Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem

    Łoś

    • 1 390 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 295 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 150 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 3 490 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 16 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom z klimatem, pod usługi i zamieszkanie
    1 / 20
    Dom z klimatem, pod usługi i zamieszkanie

    Łoś

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 Ściany
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • teren zabudowany domem jednorodzinnym

    Złotokłos

    • 1 460 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zgodnie z MPZP można rozbudować według uznania do 1550 m to jest 20% dzialki na której sie znajduje. Na terenie działki są wszystkie media z gazem miejskim włącznie.

  • Dom z ogrodem pod Piasecznem

    Henryków-Urocze

    • 949 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujący nie płaci prowizji! WJAZD NA TRASĘ TYLKO 3 KM #REKUPERACJA #FOTOWOLTAIKA #GNIAZDO DO LADOWANIA AUTA Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w pięknej, zielonej o...

  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • NOWY DOM z ogrodem pod Piasecznem

    Złotokłos

    • 949 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OGRÓD 600 m2 #REKUPERACJA #FOTOWOLTAIKA #OGRZEWANIE PODŁOGOWE PODWYŻSZONY STANDARD DEWELOPERSKI BEZ PODATKU PCC! Planowany termin oddania I kwartał 2024 r. Na sprzedaż do...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 250 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 930 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Henryków-Urocze

    • 1 900 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 7
    Dom bliźniak

    Złotokłos

    • 1 150 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Runów

    • 963 800 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą
    1 / 20
    Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 379 m2 powierzchnia
    • 4 987 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa
    1 / 12
    Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa(Gmina...

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Wynajem pokoju - Złotokłos

    Złotokłos

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę pokój za kwotę 1200 zł w domu 3 piętrowym plus halę z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma niezależnymi wejściami . Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno
    1 / 12
    Sprzedam dom Henrykow Urocze gm.Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 100 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Garaż około 40m Dwie bramy wjazdowe,jedna od strony tarasu. Media:gaz,światło,wodociag,swiatlowod. Dojazd do Warszawy 25 min. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o sms. Do dużej n...

  • Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno
    1 / 11
    Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 050 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowy) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m (wraz z gar...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 160 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Henryków-Urocze

    • 490 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną 1000m w Henrykowie Urocze ul.Wodnika.W wszystkie media (kanalizacja w budowie) Bardz dobra lokalizacja.

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Złotokłos

    • 1 760 900 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 6 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo
    działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo

    Złotokłos

    • 629 000 zł cena
    • 2 512 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    to są nie dwie a jedna z wydzieloną częścią budowlaną działka w strefie nie otwartej wg, OPZ , cena za całość 2500 m z czego 1250 jest budowlane a zabudowac mozna 20 %. jak wyni...