• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łoś

(2)
  • Działka Łoś

    Łoś

    • 1 400 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Prz...

  • Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna
    1 / 14
    Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna

    Łoś

    • 540 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 2000 m² w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy z m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • Działka Zawodne gm. Prażmów
    1 / 4
    Działka Zawodne gm. Prażmów

    Zawodne

    • 762 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawodne działka rolno-budowlana o powierzchni 16.200m2 na sprzedaż. Działka położona w pięknej okolicy z doskonałym dojazdem do trasy S-7. Dojazd do nieruchomości z dwóch s...

  • Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA
    1 / 5
    Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA

    Piskórka

    • 2 366 496 zł cena
    • 9 504 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** Do sprzedania 9 działek budowlanych o łącznej powierzchni 9504m2położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulinie Chojnow...

  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy
    OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy

    Nowy Prażmów

    • 360 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA działka budowlana nr 197/7 5671 m2, rozmiar 36 x 157 metrów, położona w miejscowości Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 56c, woj. mazowieckie, powiat piaseczyński, w spokojnej okoli...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa
    1 / 12
    Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (cztery po 1500m2) w miejscowości Grochowa w Gminie Piaseczno. Działki mają kształt zbliżony do prostokąta i są to kolejno 8/7, 8/6, 8/5, 8/4. Każda dzia...

  • Sprzedam działki budowlane każda po 1500m2 we wsi Grochowa(Gmina...

    Grochowa

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów

    Piskórka

    • 299 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w miejscowości Piskórka, gmina Prażmów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, w otulini...

  • działka lesna budowlana

    Złotokłos

    • 625 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    wielkośc geometryczna bowiem połowa budowlana mieszkaniowo , 3/4 ogrodzone w tym od ulicy asfaltowej gdzie dostęp do wszystkich mediów , kształt całości prostokt częsci budowlanej...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,
    1 / 9
    Działka budowlana Prace Duże gm. Tarczyn,

    Prace Duże

    • 773 300 zł cena
    • 4 070 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Pracach Dużych - działka budowlana o powierzchni 4070 m² (0,4 ha), położona w pięknej, spokojnej i malowniczej okolicy, tuż obok las...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże
    Sprzedam działkę budowlana Pracę Duże

    Prace Duże

    • 324 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z przeznaczeniem w planie zagospodarowania na mieszkalnictwo jednorodzinne (MN) w kształcie ładnego prostokąta.Po długości drogi dłuższa.Nr.54/16 Prace Duże gm.T...

  • Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wy...

  • Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl
    1 / 5
    Sprzedam 1000 m2 Piskórka BUDOWLANA www.piskorka.pl

    Piskórka

    • 299 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** www.piskorka.pl ** Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulini...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 160 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury
    1 / 16
    PISKÓRKA _ urokliwa działka w otoczeniu natury

    Piskórka

    • 495 000 zł cena
    • 14 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjna i urokliwa działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym położona w malowniczej Piskórce. Miejscowość położona jest w gminie Prażmów, ok. 10 km od Piaseczna i Tarczyn...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Henryków-Urocze

    • 490 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 490 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną 1000m w Henrykowie Urocze ul.Wodnika.W wszystkie media (kanalizacja w budowie) Bardz dobra lokalizacja.

  • działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo
    działka budowlana 2512 w Zlotoklosie stówe taniej chwilowo

    Złotokłos

    • 629 000 zł cena
    • 2 512 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    to są nie dwie a jedna z wydzieloną częścią budowlaną działka w strefie nie otwartej wg, OPZ , cena za całość 2500 m z czego 1250 jest budowlane a zabudowac mozna 20 %. jak wyni...