• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Zawodne

(4)
  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Zawodne gm. Prażmów
    1 / 4
    Działka Zawodne gm. Prażmów

    Zawodne

    • 762 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawodne działka rolno-budowlana o powierzchni 16.200m2 na sprzedaż. Działka położona w pięknej okolicy z doskonałym dojazdem do trasy S-7. Dojazd do nieruchomości z dwóch s...

  • Dom bliźniak
    1 / 4
    Dom bliźniak

    Zawodne

    • 899 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 7 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowy Prażmów

    Nowy Prażmów

    • 252 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod budownictwo jednorodzinne, wolnostojące, segmenty, szeregówka, bliźniaki. Łącznie 19 działek po 1200m. Dojazd drogą asfaltową. Media - woda i prąd. Teren objęty MPZP 2M...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 Ściany
    Biuro nieruchomości

  • Dom z klimatem, pod usługi i zamieszkanie
    1 / 20
    Dom z klimatem, pod usługi i zamieszkanie

    Łoś

    • 1 150 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 2
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 3 490 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 16 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 150 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 6 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Dobrzenica

    • 160 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 295 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem
    Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 260 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!
    Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!

    Łoś

    • 1 060 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem
    Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem

    Łoś

    • 1 390 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą
    1 / 12
    Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą

    Łoś

    • 1 350 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem
    1 / 8
    Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy
    OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy

    Nowy Prażmów

    • 360 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA działka budowlana nr 197/7 5671 m2, rozmiar 36 x 157 metrów, położona w miejscowości Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 56c, woj. mazowieckie, powiat piaseczyński, w spokojnej okoli...

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Dom Łoś gm. Prażmów
    Dom Łoś gm. Prażmów

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna
    1 / 14
    Działka 2000 m² Łoś k. Piaseczna

    Łoś

    • 540 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka 2000 m² w zielonej miejscowości Łoś, gmina Prażmów, powiat piaseczyński, to doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni pod budowę domu w spokojnej okolicy z m...

  • Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza
    1 / 15
    Dom Łoś gm. Prażmów, Spółdzielcza

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 249 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej części Nowego Prażmowa. To miejsce, w którym tempo codzienności wy...

  • Nowoczesny dom modułowy 114 m²
    1 / 16
    Nowoczesny dom modułowy 114 m²

    Nowy Prażmów

    • 732 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy wyjątkową ofertę nowoczesnego domu modułowego, zaprojektowanego z myślą o komforcie codziennego życia, funkcjonalnym układzie pomieszczeń oraz szybkim czasie realizacj...

  • Dom Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom, który daje więcej niż tylko metryZapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w zielonej, spokojnej części gminyPrażmów.To nie jest zwykła nieruchomość. To przestrzeń,...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul. Akacjowa

    Nowy Prażmów » ul. Akacjowa

    • 280 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, które wybiera się sercem… i zostaje na lataZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów.To prze...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 176 000 zł cena
    • 1 104 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejsce, w którym naprawdę można złapać oddechWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To pr...

  • Działka Koryta ul. Północna

    Koryta » ul. Północna

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 047 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gotowy scenariusz inwestycyjny Są oferty, które trzeba „dopasować” do rynku.I są takie, które idealnie trafiają w jego aktualne potrzeby.Zapraszam do zapoznania się z propozycją za...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 356 000 zł cena
    • 2 227 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń, której dziś szuka rynekWitam Państwa i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek położonych w miejscowości Koryta, gmina Prażmów.To propozycja dl...

  • Działka Koryta ul.

    Koryta

    • 310 000 zł cena
    • 1 908 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, który dziś jest luksusemZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowościKoryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów i nowej...

  • Działka Łoś

    Łoś

    • 1 400 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu bardzo piękną i ciekawą działkę w miejscowości Łoś, blisko Piaseczna. Działka dłuższym bokiem leży przy ulicy asfaltowej, boczny dojazd to droga szutrowa. Prz...

  • Dom Łoś rynek pierwotny ul.

    Łoś

    • 1 530 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 6 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny według projektu „Dom w Lucernie 3” (Archon), położony w spokojnej części miejscowości Łoś, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.Dom o powierzchni...