• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niemstów
  • Wysiołek Luborzycki
  • Szymanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Falenty Duże

(3)
  • 3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE
    1 / 15
    3 POKOJE Z OGRÓDKIEM POMPA CIEPŁA FALENTY NOWE

    Falenty Duże

    • 609 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY
    1 / 19
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM + PODDASZE I BALKON FALENTY

    Falenty Duże

    • 739 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA
    1 / 15
    4 POKOJE Z OGRÓDKIEM SEGMENT W CENIE MIESZKANIA

    Falenty Duże

    • 809 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły

    Reguły

    • 890 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2-poziomowe 92 m2 Reguły i bardzo duże miejsce parkingowe w garażu. Na klatce schodowej 4 mieszkania.

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lesznowola

    • 1 049 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Reguły

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Michałowice

    • 313 599 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 13 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Michałowice

    • 449 046 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Michałowice

    • 656 040 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mysiadło

    • 690 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SUN HOUSE ESTATE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysiadło

    • 630 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA
    1 / 5
    4 POKOJE Z TARASEM + UŻYTKOWE PODDASZE/NOWA WOLA

    Nowa Wola

    • 879 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ PO AKCIE I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem
    1 / 19
    Dwupoziomowe w stanie deweloperskim z ogródkiem

    Lesznowola

    • 719 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Iwiczna

    • 698 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę
    1 / 6
    Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na wodę

    Walendów

    • 580 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje
    Nowe mieszkanie/Garaż/2 pokoje

    Walendów

    • 3 730 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne, balkon, parking
    1 / 7
    Przestronne, balkon, parking

    Walendów

    • 3 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie,  Lesznowola
    Luksusowe z wyposażeniem, 4 sypialnie, Lesznowola

    Lesznowola

    • 1 370 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 7 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą
    1 / 14
    Bezp, b. ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z d. loggą

    Michałowice

    • 2 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Bezpośrednio, bardzo ładne,2-pok, w pełni wyposażone, z dużą loggą. Natolin, ul. Braci Wagów/Filipiny Płaskowickiej, ładne, eleganckie, nowe, zamknięte osiedle, zadbane, ciche, duż...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Mieszkanie Lesznowola ul. Poprzeczna

    Lesznowola » ul. Poprzeczna

    • 990 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    REZERWACJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dwupoziomowy apartament  o powierzchni 148,20 m² (w tym garaż 15,6 m² ) z tarasem 20 m² . Idealne miejsce dla rod...

  • Też pokoje Nadarzyn ogródek
    1 / 12
    Też pokoje Nadarzyn ogródek

    Nadarzyn

    • 4 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w Nadarzynie z własnym ogródkiem. Teren monitorowany Parking pod budynkiem Teren zamkniety

  • 3 Pokoje | Balkon | Garaż | Piwnica | Dwustronne

    Mysiadło

    • 885 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż piękne mieszkanie, 3 Pokoje o powierzchni 73,5 m² w stanie idealnym. Przestronne, nowocześnie wykończone, zlokalizowane w Mysiadle, niedaleko Puławskiej w cichej uliczc...

  • 3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. strefa ZTM | ogród
    1 / 16
    3 pokoje 74 m² | kuchnia | 2 x WC | garaż | klimatyzacja | 1. str...

    Mysiadło

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m²) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem. Nieruchomość idealna dla rodziny lub par...

  • 4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy
    1 / 16
    4 pokoje + ogród 145 m² + garaż dwustanowiskowy

    Nowa Wola

    • 1 490 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 10 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy jednopoziomowy czteropokojowy apartament o całkowitej powierzchni 141 m², usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego budynku na zamkniętym i monitorowanym os...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Walendów

    • 550 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości