• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karpacz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sosnowiec Zagórze

(9)
  • Działka Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 676 000 zł cena
    • 1 690 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z planem zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w dzielnicy Zagórze, okolica ulicy Lenartowicza. Powierzchnia 1690m2. Szerokość od ulicy 13m, długość 13...

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Kisielewskiego

    Sosnowiec » Zagórze » ul. Kisielewskiego

    • 345 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    wstrzymane Sosnowiec Zagórze ulica Kisielewskiego, na sprzedaż mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku. Powierzchnia 57,48m2 Drugie piętro Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienk...

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. 11 Listopada

    Sosnowiec » Zagórze » ul. Listopada

    • 399 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Zagórze, ulica 11 Listopada, mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Powierzchnia 63m2. 10 piętro w bloku 10-piętrowym. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój i balko...

  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Dmowskiego Romana

    Sosnowiec » Zagórze » rondo Dmowskiego

    • 450 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 378 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na osiedlu w Zagórzu po kapitalnym remoncie z wyposażoną kuchnią. Powierzchnia mieszkania 61m2. Trzy osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pralnia oraz balkon i 2 prz...

  • Dom Sosnowiec Zagórze

    Sosnowiec » Zagórze

    • 660 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sosnowiec Zagórze, segment środkowy w stanie deweloperskim na sprzedaż. Rok budowy 2024r, wybudowany z porothermu na płycie fundamentowej, z zewnątrz ocieplony styropianem 20cm, p...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 399 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 320 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 250 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec » Zagórze

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie do remontu

    Sosnowiec

    • 230 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie do remontu.W mieszkaniu są 2 pokoje 2 przedpokoje kuchnia i łazienka.Centralne ogrzewanie, nie ma gazu.

  • Nowo wyremontowane wyposażone mieszkanie w Sosnowcu
    1 / 11
    Nowo wyremontowane wyposażone mieszkanie w Sosnowcu

    Sosnowiec

    • 1 999 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy do gotowego do zamieszkania mieszkania mieszczącego się na II piętrze w kamienicy w Sosnowcu, przy ul. Orląt Lwowskich 23. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie z wymie...

  • Kawalerka z nowymi oknami, instalacjami i meblami
    1 / 12
    Kawalerka z nowymi oknami, instalacjami i meblami

    Sosnowiec

    • 1 499 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferujemy kawalerkę do wynajęcia w Sosnowcu, przy ul. Orląt Lwowskich, mieszczącą się na II piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest częściowo umeblowane składa się z prz...

  • Kawalerka na start/inwestycyjnie. Bez prowizji!
    1 / 10
    Kawalerka na start/inwestycyjnie. Bez prowizji!

    Sosnowiec

    • 164 999 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sosnowiec

    • 319 990 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • WYSOKIE RABATY, NOWA CENA, 2 POKOJE  Z BALKONEM
    1 / 7
    WYSOKIE RABATY, NOWA CENA, 2 POKOJE Z BALKONEM

    Sosnowiec

    • 333 632 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec

    • 289 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Sosnowiec
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu-Klimontowie, do negocjacji

    Sosnowiec

    • 280 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio ładne, wyremontowane mieszkanie 48 m2 w Sosnowcu Klimontowie. Dostępne od zaraz. Istnieje możliwość negocjacji cenowej przy szybkim terminie transakcji. M...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Henryka Sienkiewicza

    Sosnowiec » ul. Sienkiewicza

    • 249 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sosnowiec Centrum ul. Sienkiewicza Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Sienkiewicz...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Dęblińska

    Sosnowiec » ul. Dęblińska

    • 800 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 4 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sosnowiec, Centrum, ul. Dęblińska Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Dęblińskiej. Nieruchomość o powi...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum ul. Wspólna

    Sosnowiec » ul. Wspólna

    • 490 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sosnowiec, Centrum, ul. Wspólna Oferujemy do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu przy ul. Wspólnej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej...

  • Przytulne mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie 2 pokojowe

    Sosnowiec

    • 1 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przytulne mieszkanie w kamienicy na 4 p./5 ulica monitorowana 24h.w pobliżu urzędu miasta. Winda Mieszkanie jest atrakcyjne , ma półokrągły pokój sypialnia około 20 m2 , z 2 okna w...

  • Wynajmę funkcjonalna kawalerkę, Floriańska 3
    1 / 9
    Wynajmę funkcjonalna kawalerkę, Floriańska 3

    Sosnowiec

    • 1 120 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Floriańskiej 3 w Sosnowcu *Piętro 1 *Powierzchnia 21 m2 *Ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *Pokój: szafa 3 drzwiowa, kanapa, stol...

  • Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18
    1 / 9
    Wynajmę kawalerkę przyjazną dla zwierząt Kukułek18

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: *Do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Kukułek 18 *Powierzchnia 20 m2 *Parter *Ogrzewanie elektryczne *Przeznaczone dla 1-2 osób *Ogrzewanie elektryczne *Przyjazne...

  • Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem
    1 / 8
    Sosnowiec, Pogoń, mieszkanie na wynajem

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Sosnowcu (Pogoń) na ulicy Czeladzkiej o pow. ok. 35m2. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, oraz łazienki ra...

  • Mieszkanie Sosnowiec centrum ul. Żurawia

    Sosnowiec » ul. Żurawia

    • 355 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 699 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, w bloku 10-piętrowym przy ul. Żurawiej. Powierzchnia 53,43m2, 3 oddzielne pokoje, kuchnia widna z oknem, łazienka z wc oraz przedpo...

  • Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa
    1 / 7
    Przytulna kawalerka w ścisłym Centrum, ul. Zwycięstwa

    Sosnowiec

    • 1 150 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    DO WYNAJĘCIA OD ZARAZ! Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę położoną w samym sercu Sosnowca, przy ul. Zwycięstwa 17....

  • Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka
    1 / 9
    Sosnowiec, Centrum, atrakcyjna kawalerka

    Sosnowiec

    • 1 690 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w Sosnowcu w pobliżu kina „Helios” na ulicy Modrzejowskiej o pow. ok. 37 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z wydzieloną częścią sypial...

  • 3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy
    3 pokojowe mieszkanie 80m2 po remoncie w kamienicy

    Sosnowiec

    • 2 999 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich 23. Wymienione okna, wyposażona kuchnia, mieszkanie po remoncie. Gotowe do wynajęcia. Na par...

  • Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Pogoń, Legnicka

    Sosnowiec

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń ul. Legnicka. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu w dzielnicy Pogoń przy ul. Legnickiej. Nieruchomość o...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum
    1 / 15
    Mieszkanie Sosnowiec Centrum

    Sosnowiec

    • 1 600 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sosnowiec Centrum ul. Jagiellońska Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, w dzielnicy Centrum przy ul. Jagiellońskiej. Nieruchomość o powierzchni u...

  • Mieszkanie Sosnowiec Niwka, Tuwima Juliana
    1 / 10
    Mieszkanie Sosnowiec Niwka, Tuwima Juliana

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Sosnowiec, Niwka, ul. Tuwima Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,28 m, położone w dzielnicy Sosnowiec N...

  • Mieszkanie od zaraz Sosnowiec Milowice
    1 / 6
    Mieszkanie od zaraz Sosnowiec Milowice

    Sosnowiec

    • 1 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia Sosnowiec, Milowice. WOLNE OD RAZU Do wynajęcia, mieszkanie w Sosnowcu (Milowice, ul. Kapliczna ) o powierzchni 38m2 - Mieszkanie, znajduje się na 2 pięt...

  • Mieszkanie, 85,75 m², Będzin
    1 / 13
    Mieszkanie, 85,75 m², Będzin

    Sosnowiec

    • 649 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 7 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZ...

  • Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec
    1 / 11
    Mieszkanie, 52,29 m², Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 249 000 zł cena
    • 5 229 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    --- SOSNOWIEC CENTRUM --- 2 POKOJE --- DO WŁASNEJ ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 52,29 m2 usytuowane w bloku o niskiej zabudowie na I piętrze w Sosnowc...

  • 2 pok. w CENTRUM! do wejścia! + KLIMATYZAJCA!

    Sosnowiec » ul. Kościelna

    • 309 990 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w samym CENTRUM Sosnowca! Kup i zamieszkaj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 47m2 - układ 2-pokojowy - salon + sypialnia + kuchnia +...

  • Malowniczy widok I 2 pokoje 39,5 m2 I parking
    1 / 5
    Malowniczy widok I 2 pokoje 39,5 m2 I parking

    Sosnowiec

    • 345 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,5 mkw z balkonem na 4 piętrze pięcio piętrowego bloku. Miejsce parkingowe zewnętrzne w cenie 15 tys zł. Przepiękny widok na panor...

  • Mieszkanie Sosnowiec, Reymonta
    Mieszkanie Sosnowiec, Reymonta

    Sosnowiec

    • 216 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone w Sosnowcu przy ul. Reymonta . Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku (bez windy), w spokojnej i dobrze sko...

  • Mieszkanie Sosnowiec Centrum
    1 / 12
    Mieszkanie Sosnowiec Centrum

    Sosnowiec

    • 262 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w samym centrum Sosnowca przy ul. Warszawskiej 7. Lokal usytuowany w świetnej lokalizacji tzw. patelnia, czyli jedno z najbard...

  • Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa
    1 / 13
    Mieszkanie Sosnowiec Dańdówka, ul. Kalinowa

    Sosnowiec

    • 270 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą,  a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :)...