• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Marzęcino

(1)
  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Nowy Dwór Gdański ul. Zygmunta Krasińskiego

    Nowy Dwór Gdański » ul. Krasińskiego

    • 724 999 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom idealny dla dużej rodziny wielopokoleniowej, ceniącej dogodną lokalizację wraz z ciszą i spokojem!Możliwość stworzenia 3 osobnych mieszkań! Idealne miejsce do zamieszkania lub...

  • Sprzedam mieszkanie Nowy Dwór Gdański

    Nowy Dwór Gdański

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie mieszczące się w Nowym Dworze Gdańskim na Osiedlu Wyszyńskiego. Mieszkanie ma powierzchnię 59,90 m kw i składa się z wypełni umeblowanej kuchni, 3 pokoi,...

  • Lokal Nowy Dwór Gdański ul. Rzeczna

    Nowy Dwór Gdański » ul. Rzeczna

    • 1 990 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS, BEZ PROWIZJILOKALIZACJA:Oferta dotyczy sprzedaży terenu z dwoma halami nieopodal Trasy S7 w miejscowości Orłowo w Gminie Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość z bardzo dobry...

  • Działka Gościno-Dwór ul. Bociana

    Nowy Dwór Gdański » ul. Bociana

    • 59 000 zł cena
    • 1 005 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona w kompleksie działek przy ul. Bocianiej w Gościnie o powierzchni 1005m2. Spokojna okolica, dojazd od ul. Mołtowskiej. Dla działki wydana została bezterminowa de...

  • Działka Nowy Dwór Gdański ul.

    Nowy Dwór Gdański

    • 1 720 000 zł cena
    • 13 695 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Nowym Dworze Gdańskim - idealna pod zabudowę mieszkaniową i usługową!LOKALIZACJA:Nowy Dwór Gdański to dynamicznie rozwijające się miasto, położone...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Działka Nowy Dwór Gdański ul. Jantarowa

    Nowy Dwór Gdański » ul. Jantarowa

    • 550 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka pod zabudowę jednorodzinną w Nowym Dworze Gdańskim - 2640 m2Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2640 m2, położona w malowniczej i spokojnej części Nowe...

  • Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 134 600 zł cena
    • 1 346 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj swój wymarzony dom wśród ciszy i zieleni!Okolica:Działka położona jest w spokojnej i zadbanej miejscowości Stobiec, która słynie z przyjaznej, kameralnej atmosfery. Otoczen...

  • Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 136 900 zł cena
    • 1 369 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stobiec ul.

    Stobiec

    • 130 600 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Gdańskim
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Gdańskim

    Nowy Dwór Gdański

    • 620 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Nowego Dworu Gdańskiego, przy ul. Tczewskiej 41. To wyjątkowo przyjemna, c...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.
    1 / 16
    Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż siedlisko z dużym domem wolnostojącym na 1,5 ha ziemi w miejscowości Starocin, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie Budynek mieszkalny z jedną kondygnacją podziemną...

  • Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna
    1 / 9
    Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna

    Stobiec

    • 195 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oaza ciszy i spokoju na łonie natury, ziemia rolna w malowniczej części Żuław, nad rzeką Stara Tuja. Działka rolna o pow. 4642m2 położona nad dopływem Szkarpawy w miejscowości Sto...

  • Dom Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 529 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej- układ poziomy! Zamieszkaj na parterze domu w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolic...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 529 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 580 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na około 90m2 powierzchni po podłodze składają się z:- ustawny jasny pokój d...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 193 551 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana