• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gnieździska
  • Siemianówka
  • Jastrowie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kępiny Wielkie

(1)
  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie Kamionek Wielki koło Węgorzewa

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie na Sprzedaż – Kamionek Wielki, k. Węgorzewa Mazury to piękny region! Twoja Mazurska Oaza Spokoju! Mieszkanie 1 Pokojowe (38 m²) Blisko Jeziora, gotowe do z...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kamionek Wielki

    • 155 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 4 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z dachem.Wyposarzenie mieszkania zostaje. Centralne ogrzewanie elektryczne.Bez czynszowe. Opłaty tylko prąd licznik 2 taryfowy (siła) i w...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Działka Władysławowo

    Władysławowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 26 658 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 2,6658 ha , przygotowany pod realizację kameralnego osiedla domów jednorodzinnych . Nieruchomość położona jest w spokojnej...