• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Kępiny Wielkie

(1)
  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gronowo Górne

    Gronowo Górne

    • 859 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gronowie Górnym w bezpośrednim sąsiedztwie Elbląga. Budynek całkowicie odnowiony. Otrzymał nowe ściany podłogi, sufity, schody, okna, oraz komin. Dach budynku zos...

  • Dom Stegna ul.

    Stegna

    • 1 990 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej...

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Kadyny

    • 780 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Stegience - z działką 3600 m2!
    1 / 3
    Dom w Stegience - z działką 3600 m2!

    Stegienka

    • 389 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowina

    • 1 199 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 2 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sztutowo ul. Zalewowa

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Chcesz zamieszkać nad morzem i jednocześnie zarabiać na nowej inwestycji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!TYLKO U NAS!!Dom w samym Centrum znanej i obleganej przez turystów nadmo...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 h ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    "Kozi Młyn", ponad stuletnia nieruchomość położoną w Świerznicy, gmina Rąbino, powiat Świdwiński w województwie zachodniopomorskim tuż przy rzece Świerznica, stanowiąca dopływ rzek...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Majewo

    • 420 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 4 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 595 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czechowo

    • 2 550 000 zł cena
    • 539 m2 powierzchnia
    • 4 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobra Oferta Pro
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Jegłownik

    • 499 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęcze

    • 399 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Suchacz

    • 999 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 20
    Dom szeregowiec

    Piastowo

    • 99 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 238 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Broker Market
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stegna ul. Cegielniana

    Stegna » ul. Cegielniana

    • 1 139 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Stylowy bliźniak z dwoma lokalami w nadmorskiej miejscowości - idealny na inwestycję lub dla rodziny!Lokalizacja:Stegna - malownicza nadmorska miejscowość, położona na skraju Mierz...

  • Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Młyński, rzeka, 1,4 ha ziemi piękne tereny !

    Świerznica

    • 699 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Junoszyno

    • 2 800 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

  • Dom 220 m² + działka 1 ha, Majewo k. Elbląga
    1 / 16
    Dom 220 m² + działka 1 ha, Majewo k. Elbląga

    Majewo

    • 800 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m², położony w miejscowości Majewo, przy Milejewie, zaledwie 13 km od Elbląga. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o...

  • 1,4 ha ziemi, dom Młyński - Piękne tereny !

    Świerznica

    • 698 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 1 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Piękne siedlisko pod Elblągiem.
    1 / 16
    Piękne siedlisko pod Elblągiem.

    Łęcze

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko z własnym stawem – położone w przepięknej miejscowości Łęcze położonej w pobliżu Zalewu Wiślanego zaledwie kilkanaście kilometrów od miasta Elbląga....

  • Dom Stegna, Kościuszki
    1 / 6
    Dom Stegna, Kościuszki

    Stegna

    • 580 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 4 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w samym centrum Stegny - popularnej miejscowości turystycznej między Jantarem a Krynicą Morską. Nieruchomość stanowi ciekawą propoz...

  • Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce
    1 / 16
    Łęcze k/Elbląga nowy dom na dużej działce

    Łęcze

    • 655 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWY DOM WOLNOSTOJĄCY- ŁĘCZE 2025 r, SALON + 4 POKOJE, 2 ŁAZIENKI, ( 100 m2) + DUŻY GARAŻ  30 M2 ATRAKCYJNE MIEJSCE, BLISKO ELBLĄGA – ŁĘCZE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA DOMU " POD KLUCZ...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.
    1 / 16
    Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż siedlisko z dużym domem wolnostojącym na 1,5 ha ziemi w miejscowości Starocin, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie Budynek mieszkalny z jedną kondygnacją podziemną...

  • Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska
    1 / 16
    Dom z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska

    Stegna

    • 2 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 18 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom nad morzem z 2 domkami na wynajem Stegna ul Gdańska gotowy biznes Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Stegnie przy ul Gdańskiej idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako got...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka
    Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka

    Kąty Rybackie

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działającym pensjonatem dla letników! Poniżej więcej informacji. Nieruchomość: - powierzchnia: około 300m2, a w jej skład wchodzi czę...

  • Dom Kąty Rybackie ul.

    Kąty Rybackie

    • 839 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmode...

  • Dom Świerznica ul.

    Świerznica

    • 820 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo podp...