• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działka rekreacyjna na sprzedaż - Radgoszcz

    Radgoszcz

    • 56 150 zł cena
    • 1 054 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka rekreacyjna - Radgoszcz, pow. 1054 m2Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 1054 m2, położona w spokojnej i malowniczej części Radgoszczy.Szczegóły oferty...

  • Działka rolno-leśna w Jodłówce Tuchowskiej

    Jodłówka Tuchowska

    • 74 500 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno-leśna o powierzchni 75 ar – Jodłówka Tuchowska Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-leśną o powierzchni 75 ar (7500 m²), położoną w malowniczej mi...

  • Działki | Ciechanów | ul. Leśna | 2367 m2

    Ciechanów

    • 400 000 zł cena
    • 2 367 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż działkę o numerze 194/8 o powierzchni 2367 m2 położoną w Ciechanowie przy ul. Leśnej. PRZEZNACZENIE:- działka objęta decyzją o warunkach zabudowy – budowa bud...

  • Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz
    1 / 16
    Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz

    Polanica-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samy...

  • Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha
    1 / 16
    Działka w Zarzeczu gmina Zamość 0,22 ha

    Zarzecze

    • 190 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka rolna z możliwością zabudowy, o powierzchni 2200 m², położona w malowniczej lokalizacji Roztocza – idealna pod budowę domu lub inwestycję rekreacyjną. Dz...

  • SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora
    1 / 16
    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną 200 m od jeziora

    Orzyny

    • 600 000 zł cena
    • 5 002 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM atrakcyjną działkę budowlaną (księga wieczysta, pełna własność) ogrodzona o powierzchni 5002 m2 w miejscowości Orzyny z wydanymi warunkami zabudowy na dwa budynki, gospoda...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Krośnie
    Atrakcyjna działka budowlana w Krośnie

    Krosno

    • 135 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka położona w Krośnie przy ul. Bieszczadzkiej o powierzchni 40a. Działka objęta w części planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na działalność mies...

  • Sprzedam Las ok 4h.
    1 / 5
    Sprzedam Las ok 4h.

    Olszowa

    • 180 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ok 4h lasu sosnowego las jest 80 letni i 30 letni LAS NA GRUNTACH LEŚNO ORNYCH CENA 5 ZŁ ZA METR Olszowa gmina Wyśmierzyce powiat Białobrzegi nad pilicą

  • sprzedaż działek w natura 2000, Wiele Pomorskie
    1 / 3
    sprzedaż działek w natura 2000, Wiele Pomorskie

    Wiele

    • 300 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 546 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 8 działek w obszarze Natura 2000, , w miejscowości Wiele powiat Karsin, każda działka to 500 m². To jest 80 km od Gdańska. Do każdej działki należy odcinek drogi wewną...

  • Działka budowlana Biedrzychowice
    1 / 4
    Działka budowlana Biedrzychowice

    Biedrzychowice

    • 160 000 zł cena
    • 4 587 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania posiadam działkę o powierzchni 4587 metrów kwadratowych. Działka znajduje się przy wjeździe do Biedrzychowic od strony Gryfowa Śląskiego. Działka przeznaczona jest po...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka rod Szczecin Wielgowo
    1 / 14
    Działka rod Szczecin Wielgowo

    Szczecin

    • 55 000 zł cena
    • 459 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena do małej negocjacji. Sprzedam działke rod Szczecin Wielgowo. Wiecej informacji pod numerem tel [tel]

  • Działka budowlana Gwoździec gm. Zakliczyn
    1 / 12
    Działka budowlana Gwoździec gm. Zakliczyn

    Gwoździec

    • 120 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka widokowa Gwoździec, gmina Zakliczyn Lokalizacja: Gwoździec, gmina ZakliczynSzerokość działki: ok. 25 mUkształtowanie terenu: lekko pochylona w kierunku południo...

  • Działka budowlana 25 ar media na działce
    1 / 4
    Działka budowlana 25 ar media na działce

    Sokołów Małopolski

    • 12 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke budowlaną w sokołowie młp25 ar 12000 za ara tel [tel]

  • Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 290 250 zł cena
    • 1 161 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku.Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych...

  • Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 272 250 zł cena
    • 1 089 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stegna ul. Gdańska

    Stegna » ul. Gdańska

    • 313 250 zł cena
    • 1 253 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Stegna dzięki atrakcyjnemu położeniu, wyjątkowemu mikroklimatowi i wspaniałym krajobrazom jest idealnym miejscem do wypoczynku. Jest to jeden z najchętniej odwiedzanych...

  • Działka Stegna ul. Gdańska

    Stegna » ul. Gdańska

    • 340 000 zł cena
    • 1 360 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stegna ul. Mahoniowa

    Stegna » ul. Mahoniowa

    • 267 250 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Stegna ul. Gdańska

    Stegna » ul. Gdańska

    • 353 500 zł cena
    • 1 414 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana