• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Supraśl
  • Opacionka
  • Nawsie Brzosteckie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bukowa

(1)
  • Działka Bukowa

    Bukowa

    • 69 900 zł cena
    • 2 170 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlano - inwestycyjnym położoną w miejscowości Bukowa, gmina Brzostek, powiat dębicki. Prezentowana nieruchomość...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie , Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Działka budowlana 1,8 ha , Kołaczyce Do sprzedania , płaska. Zabudowa starą stodołą i kilkoma niskimi drzewami. Kształt prostokątny, sąsiadująca z już wybudowanymi kilkuna...

  • Działka pod budowę domu , Kołaczyce , Nawsie Kołaczyckie , Chrzan...

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 129 900 zł cena
    • 4 266 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu działkę w Kołaczycach bezpośrednio przy DK73! Działka równa i płaska o prostokątnym kształcie mającym wymiary około 155m x 28m. Jej powierzchnia całkowita wy...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 89 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową działkę z potencjałem budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska, powiat jasielski. Prezentowana nieruc...

  • OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar
    1 / 4
    OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar

    Opacionka

    • 56 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości OPACIONKA gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 48....

  • Lokal gmina Kołaczyce Bieździadka

    Kołaczyce

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla pr...

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 9 900 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,41h z warunkami zabudowy przy drodze krajowej 73 Pilzno-Jasło cena 9900za ar

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 1 200 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy drodze krajowej 73 Pilzno Jasło w miscowosci Klecie 1.4h

  • Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,

    Klecie

    • 1 199 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,41 ha, położona w miejscowości Klecie, w województwie podkarpackim, powiat dębicki. Nieruchomość znajduje się bezpośredn...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 89 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową, słoneczną działkę z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim. To idealne miejsce dla osób p...

  • Nowe

    Działka Opacionka

    Opacionka

    • 14 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż położoną w województwie podkarpackim, powiat dębicki, gmina Brzostek, miejscowość Opacionka nieruchomość gruntową o powierzchni 30arów. Nieruch...

  • Dom Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 1 129 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaaranżowany tak by zapewnić cał...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Klecie

    Klecie

    • 89 900 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - przestronna działka 31 ar w malowniczej okolicy! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym i zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostęp...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 59 900 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz niewielkiej działki w pełnym uroków natury otoczeniu? Zależy Ci na cichym miejscu blisko rozległych lasów z czystym powietrzem i malowniczymi widokami? Przedstawiamy Ci...

  • Działka Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 175 000 zł cena
    • 2 860 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNE I BUDOWLANE KOŁACZYCE | DROGA KRAJOWA Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych, położonych w mie...

  • Dom Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 449 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkowo interesującą ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu gotowego do zamieszkania, zlokalizowanego w Kołaczycach, powiat jasielski! Naj...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 309 900 zł cena
    • 1 865 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 18,65 ha w Brzyskach ogrodzona, zadbana, z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego oraz budynkiem gospodarczym, z pięknym widokiem na G...