• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dobratycze-Kolonia
  • Terespol +20 km
  • Zmiennica
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pietrusza Wola

(2)
  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Cieszyna

    Cieszyna

    • 72 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cieszyna, gm. Frysztak - piękne działki budowlane 16 i 18,5 ara z określonymi warunkami zabudowy (na większą działkę wydane jest pozwolenie na budowę wg projektu "Oleśnica 2". Kana...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • Dom Dobrzechów

    Dobrzechów

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dobrzechów, dom jednorodzinny 80 m2 na działce 29,74 ara w centrum miejscowości; budowany z cegły, kryty blachą aluminiową ze zdrową więźbą dachową; dobry dojazd drogą asfaltową; d...

  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • 1 / 4
    Działka Kobyle

    Kobyle

    • 90 059 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda z...

  • Działka w gminie Frysztak
    1 / 4
    Działka w gminie Frysztak

    Frysztak

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę ładnej działki o powierzchni 19 arów zlokalizowanej w gminie Frysztak, powiat strzyżowski, województwo podk...

  • Działka Moderówka

    Moderówka

    • 119 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych 13ar-14ar - kwestia uzgodnienia z Właścicielem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane położo...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Dom Kobyle

    Kobyle

    • 440 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 18 arów ( zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnia z ukształtowaniem terenu) w ładnym, w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wojaszówka

    • 230 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Potok

    • 319 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 339 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Frysztak

    Frysztak

    • 499 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 1 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej dz...

  • Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową
    1 / 20
    Wojaszówka – dom z rozpoczętą budową

    Wojaszówka

    • 299 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 424 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Glinik Dolny

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Godowa

    Godowa

    • 105 000 zł cena
    • 1 377 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną w uroczej i malowniczej wsi Godowa w gminie Strzyżów. Działka ma wydane warunki zabudowy więc jest niezwykle atrakcyjna. Działka...

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Bierówka

    • 100 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę w miejscowości Bierówka. Spokojna okolica, blisko do miasta. Cena 100000zł do negocjacji. Numer działki 680. Więcej informacji tel:[tel]

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka
    1 / 4
    Działka budowlana 37,69a z wydanymi WZ – Węglówka

    Węglówka

    • 99 000 zł cena
    • 3 769 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA OBNIŻKA CENY! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 37,69a zlokalizowaną w miejscowości Węglówka w gminie Korczyna w odległości kilkunastu kilometrów o...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Bratkówka gm. Wojaszówka,

    Bratkówka

    • 67 590 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA WIDOKOWA Z WARUNKAMI ZABUDOWY - BRATKÓWKA, 67,59 AR Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, widokową działkę położoną w miejscowości Bratkówka (gmina Wojaszówka, powiat krośnieńs...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • 1 / 3
    Działka Bonarówka

    Bonarówka

    • 99 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bonarówka - działka 29 arów z warunkami zabudowy, położona w ładnym miejscu, z bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową, prąd na sąsiedniej działce. Cena: 99 000 zł. Polecamy! LI...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...