• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wiśniowa

(2)
  • 1 / 2
    Działka Wiśniowa

    Wiśniowa

    • 385 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wiśniowa - działka inwestycyjna 55 arów (warunki zabudowy w opracowaniu), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej DW988 z własnym zjazdem; prąd i kanalizacja na działce. Cena: 385...

  • atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie
    1 / 7
    atrakcyjny ze względu na cenę i lokalizację Podkarpacie

    Wiśniowa

    • 365 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedaż bez pośredników. Dom piętrowy murowany 110 m2 użytkowych, do małego remontu, oraz budynek gospodarczy murowany 100 m2 posadowione na działce 22 ary Lokalizacja działki w W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Cieszyna

    Cieszyna

    • 72 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cieszyna, gm. Frysztak - piękne działki budowlane 16 i 18,5 ara z określonymi warunkami zabudowy (na większą działkę wydane jest pozwolenie na budowę wg projektu "Oleśnica 2". Kana...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 80 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Glinik Górny, gm. Frysztak - dwie działki o powierzchni 32 i 30 arów z warunkami zabudowy na cztery domy, bardzo ładna okolica, miejsce równe, widokowe; dobry dojazd z drogi asfalt...

  • 1 / 4
    Działka Gbiska

    Gbiska

    • 415 000 zł cena
    • 26 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gbiska, działki rolne przylegające do siebie o łącznej powierzchni 2,60 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów; dojazd drogą współwłasną ok. 100 m od drogi asfaltowej; prąd na...

  • Dom Dobrzechów

    Dobrzechów

    • 260 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dobrzechów, dom jednorodzinny 80 m2 na działce 29,74 ara w centrum miejscowości; budowany z cegły, kryty blachą aluminiową ze zdrową więźbą dachową; dobry dojazd drogą asfaltową; d...

  • 1 / 4
    Działka Tropie

    Tropie

    • 97 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tropie, gm. Strzyżów - ładna działka o powierzchni 1,10 ha z warunkami zabudowy; wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej; nachylenie stoku południowe, po usunięciu samosiejki nadaje...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Glinik Górny - dom o powierzchni 130 m2 w stanie surowym na działce 25,76 ara, budowany z pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachodachówką, okna pcv, rozprowadzona instalacja e...

  • 1 / 4
    Działka Kobyle

    Kobyle

    • 90 059 zł cena
    • 3 012 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kobyle, gm. Frysztak - działka budowlana 29,90 ara, równa, z widokiem w kierunku rzeki Wisłok; zlokalizowana w drugim rzędzie zabudowy; prąd i gaz na sąsiednich działkach, woda z...

  • Działka w gminie Frysztak
    1 / 4
    Działka w gminie Frysztak

    Frysztak

    • 80 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA NIZSZA CENA! Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę ładnej działki o powierzchni 19 arów zlokalizowanej w gminie Frysztak, powiat strzyżowski, województwo podk...

  • Działka Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 123 690 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - działka budowlana 31 arów z warunkami zabudowy; położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej z niewielkim nachyleniem w kierunku wschodnim; na dz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 499 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Dom Kobyle

    Kobyle

    • 440 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 18 arów ( zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnia z ukształtowaniem terenu) w ładnym, w...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wysoka Strzyżowska

    • 250 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Wysoka Strzyżowska

    • 339 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 644 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Frysztak

    Frysztak

    • 499 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 1 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DUŻA OBNIŻKA CENY!!! Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej dz...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Glinik Dolny

    • 320 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Stępina

    Stępina

    • 260 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stępina - dom ok. 90 m2 w stanie surowym otwartym wraz z działkami o powierzchni łącznej 1,2862 ha stanowiącymi jeden areał z warunkami zabudowy dodatkowo na pięć domów, w ładnym,...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam posiadam działkę z wydanym pozwoleniem na budowę w przepięknej cichej okolicy z widokami na piękne lasy co widać na zdjęciach i filmie. Działka 12arów z wydanym pozwolenie...

  • Działka budowlana w przepięknej okolicy widokowa

    Glinik Średni

    • 55 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar
    1 / 12
    Działka piękna widokowa Glinik Średni 17 ar

    Glinik Średni

    • 79 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam śliczną widokową działkę budowlaną w Gliniku Średnim koło Frysztaku.Parcela ma bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej Gminnej na posesję. Warunki zabudowy są bezterminowo. K...

  • Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze
    1 / 6
    Działka pod reklamę billboard – bezpośrednio przy drodze

    Frysztak

    • 19 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka w miejscowości Frysztak Twierdza nr działki 245 obręb 0012 - niska cena - wielkość działki 2 ar - doskonała widoczność z drogi - idealna pod reklamę, billboa...

  • Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia
    1 / 11
    Nowoczesny apartament dwupoziomowy 160m2 do wynajęcia

    Frysztak

    • 2 700 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy apartament bezczynszowy o pow. użytkowej ok. 160m2 zlokalizowany w centrum miejscowości Frysztak, z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 48 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość zlokalizowana jest bezpośredni...

  • Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,
    1 / 14
    Działka budowlana Pietrusza Wola gm. Wojaszówka,

    Pietrusza Wola

    • 99 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 41 ar, położona w miejscowości Pietrusza Wola, gmina Wojaszówka. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze g...

  • Dom Wysoka Strzyżowska

    Wysoka Strzyżowska

    • 163 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OBNIŻKA CENY! Wysoka Strzyżowska - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy ok. 105 m2 - w tym 73 m2 powierzchni mieszkalnej a pozostała część stanowi pomieszczenia gospodarcze z m...

  • Dom Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 150 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Obniżka ceny!!! Brzeżanka - dom jednorodzinny 100 m2 na ogrodzonej działce 5 arów, położony przy drodze asfaltowej; dom budowany z cegły, kryty blachą trapezową, częściowo wyr...

  • Działka Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 25 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik Górny - działki rolne o powierzchni łącznej 60 arów w dwóch oddalonych od siebie areałach o powierzchni 31 z dojazdem drogą polną i 29 arów z dojazdem drogą asfaltową, częśc...

  • 1 / 4
    Działka Stępina

    Stępina

    • 49 900 zł cena
    • 5 503 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stępina, działka 55,03 ara (warunki zabudowy w opracowaniu) w spokojnej i ładnej okolicy; dojazd drogą asfaltową; prąd, woda z wodociągu lokalnego; na działce jest możliwość wybudo...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 276 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz spokoju? Z dala od zgiełku miasta, miejsca gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju? A może chcesz założyć gospodarstwo rolne lub agroturystykę? Ta oferta jest właśnie dla...

  • działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów
    1 / 2
    działka glińik górny o powierzchni 0,15h powiat strzyzów

    Glinik Górny

    • 10 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    witam mam do zaoferowania działkę rekreacyjną o powierzchni 0,15h w miejscowości glinik górny gmina Frysztak powiat Strzyżów woj podkarpackie nr działki 642