• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mójcza
  • Niemcza +20 km
  • Szczutki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jaszczew

(1)
  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Moderówka

    Moderówka

    • 119 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Istnieje możliwość wydzielenia mniejszych działek budowlanych 13ar-14ar - kwestia uzgodnienia z Właścicielem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane położo...

  • Apartamenty Zielone Marzenie
    1 / 19
    Apartamenty Zielone Marzenie

    Brzezówka

    • 271 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 913 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Potok

    • 319 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 24 900 zł cena
    • 1 074 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Działka ma powierzchnię szacowaną na...

  • Działka Brzezówka

    Brzezówka

    • 79 900 zł cena
    • 2 291 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę o...

  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jedlicze, lokal handlowo-usługowo-magazynowy na wynajem, ok. 700...

    Jedlicze

    • 18 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM LOKALU – ok. 700 m² – JEDLICZE, ul. Rynek 7 obok Urzędu Gminy (dawne Tesco, obecnie Chiński Market) Powierzchnia: ok. 700 m² Rodzaj lokalu: handlowy / usługowy / magazy...

  • Działka Brzezówka gm. Hyżne
    1 / 7
    Działka Brzezówka gm. Hyżne

    Brzezówka

    • 445 500 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8100m2 w miejscowości Brzezówka gmina Hyżne. Prezentowana działka ma kształt prostokąta o wymiarach front: 32m, długość: 260m i posiada dostęp do...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Poręby

    Jedlicze

    • 3 300 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 454 Poręby – konkurs ofert, syndyk masy upadłości  SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej nieprowadzącej dział...

  • Działka budowlana Brzezówka WZ
    1 / 4
    Działka budowlana Brzezówka WZ

    Brzezówka

    • 130 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Oferuję działkę budowlaną w miejscowości Brzezówka, gmina Ropczyce o powierzchni 12,8 ara, numer działki 178/4. Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy oraz dostęp do...

  • lokal jedlicze
    1 / 2
    lokal jedlicze

    Jedlicze

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze bloku w świetnej lokalizacji w centrum Jedlicza ul. Tokarskich 8/41 przy drodze głównej. Powierzchnia lokalu 50m2 Istnieje możliwość adap...

  • Dom Brzezówka

    Brzezówka

    • 284 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Brzezówka, gmina Tarnowiec, powiat jasielski, która z uwagi na krajobrazowo piękne otoczenie, może...

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...

  • Dom Jedlicze, Nad Skarpą
    Dom Jedlicze, Nad Skarpą

    Jedlicze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą,...