• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 123)
  • Działki budowlane
    1 / 6
    Działki budowlane

    Chrośle

    • 40 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane za zasadach WZ.Położone przy ścieżce rowerowej na granicy z Bratianem.Linia energetyczna przechodzi przez działki.Wodociąg od 50 do 100m.Powierzchnia od 1076m2 do...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Przegalińska

    Gdańsk » ul. Przegalińska

    • 210 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    LOKALIZACJADziałka położona w Gdańsku przy ul. Przegalińskiej 139 na Wyspie Sobieszewskiej, przy dopływie Martwej Wisły. PINEZKA [url] sprzedaż dwie działki drogowe o łącznej pow....

  • 1 / 4
    Działka Połomia

    Połomia

    • 169 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 11'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Niechobrz , gmina Boguchwała, w powiecie Rzeszowskim. Działka w ks...

  • Działka Siedliska

    Siedliska

    • 90 000 zł cena
    • 3 024 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki jedna rolna oraz jedna budowlana Siedliska, gm. Wydminy Oferuję do sprzedaży działkę położoną w malowniczej miejscowości Siedliska, gmina Wydminy (powi...

  • Działka Głębowice ul. Oświęcimska

    Głębowice » ul. Oświęcimska

    • 95 000 zł cena
    • 1 126 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Głębowicach - piękny widok, doskonała lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu?Działki o powierzchni 1126 m² to połączenie spokoju, prze...

  • Działka budowlana (produkcyjno- usługowa) Ciecholewy 967m2
    Działka budowlana (produkcyjno- usługowa) Ciecholewy 967m2

    Ciecholewy

    • 80 000 zł cena
    • 967 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Ciecholewy numer działki 96 o powierzchni 967m2. Działka w studium uwarunkowań gminy może stanowić teren produkcyjno- usługowy. Działka le...

  • Sprzedam działkę w miejscowości Wrząca 768m2
    Sprzedam działkę w miejscowości Wrząca 768m2

    Wrząca

    • 70 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Wrząca gmina Kobylnica o numerze 389/32 i powierzchni 768m2. Działka znajduję się na wzniesieniu , jest płaska. Na działce znajduje się wiele drzew...

  • Działka nad morzem Władysławowo
    1 / 4
    Działka nad morzem Władysławowo

    Władysławowo

    • 230 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w planie przestrzennego zagospodarowania przeznaczone pod usługi turystyczne o powierzchni 4000 m2 w cenie 230 zł /m2,,nieruchomość o ogromnym potencjale położona...

  • Działka budowlana 3026m2 z dojazdem do A4 w 15 min
    1 / 16
    Działka budowlana 3026m2 z dojazdem do A4 w 15 min

    Olszyny

    • 349 000 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący +48 [tel] Na sprzedaż działka w miejscowości Olszyny, świetna komunikacja z autostradą A4 Katowice - Kraków Piękna duża w spokojnej okolicy...

  • Działka rolna Modlnica gm. Wielka Wieś, Kościelna
    1 / 5
    Działka rolna Modlnica gm. Wielka Wieś, Kościelna

    Modlnica

    • 865 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    30 arowa , płaska w obecnym planie zagospodarowania rolna z możliwością zabudowy budynkami rolniczymi , szklarniami oraz obiektami małej architektury . Działka przy wewnętrznej dro...

  • Działka Sandomierz ul Zarzekowice 38 ar - 4,5 km od Starówki
    1 / 3
    Działka Sandomierz ul Zarzekowice 38 ar - 4,5 km od Starówki

    Sandomierz

    • 129 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlana w Sandomierzu ul, Zarzekowicę , numer ewidencyjny 1537/4 płaski teren , spokojna okolica , w odległości 4 kilometra od starego miasta nie posia...

  • 1 / 2
    Sprzedam

    Łabowa

    • 180 000 zł cena
    • 11 400 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam posiadam na sprzedaz grunty orne 1.40 hektara w Kamiannej

  • 1 / 3
    Nieruchomość niezabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 14 494 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.07.2025 roku GL1G/GU/324/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Oświęcim

    Oświęcim

    • 1 600 000 zł cena
    • 4 503 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny teren inwestycyjny pod wielkopowierzchniową zabudowę handlową o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2 w Oświęcimiu Przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni 4 50...

  • Działka Piecki

    Piecki

    • 225 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK PIECKI, MAZURY 7 działek z częścią wspólną 2,5 ha Lokalizacja Piecki, powiat mrągowski malownicza miejscowość położona w sercu Mazur, w otoczeniu...

  • Na sprzedaż działka w Zalasowej

    Zalasowa

    • 77 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka, o powierzchni około 93 arów, klasyfikowana jako pole orne w Zalasowej gmina Ryglice. Wniosek o warunki zabudowy(WZ) został złożony, co stanowi istotny krok w p...

  • Na sprzedaż działki w Zalasowej

    Zalasowa

    • 137 000 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 1,67 ha, położone w Zalasowej, gmina Ryglice, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość oferuje szeroki potencjał inwestycyjny, z mo...

  • Na sprzedaż działka w Zalasowej

    Zalasowa

    • 60 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka, o powierzchni około 75 arów, klasyfikowana jako pole orne w Zalasowej gmina Ryglice. W sąsiedztwie znajduje się dostęp do gazu oraz energii elektrycznej. Na te...

  • Działka Skoki ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Skoki » al. Kościuszki

    • 250 000 zł cena
    • 1 319 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Skokach przy ul. Kościuszki. Wygoda małego miasta, atrakcyjny teren, świetny dojazd. Jeśli szukasz miejsca, które łączy: - komfort życia w spokojnym i...

  • Działka Grądzkie

    Grądzkie

    • 299 000 zł cena
    • 3 386 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie!!! Do wspólnej plaży na jeziorze Gawlik jest zaledwie 400 m. Każdy właściciel ma udział w działce z lin...