• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bereza

(1)
  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4

    Nowe

    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie w bloku

    Międzyrzec Podlaski

    • 276 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, doskonała lokalizacja, atrakcyjny rozkład, dwie piwnice, duży balkon, blisko kąpielisko, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, bank,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drelów

    • 1 729 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Warszawska 49

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 800 000 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 6 871 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Rok budowy 2015 , Powierzchnia 262 m2, 2 kondygnacje , Powierzchnie mieszkalne z możliwością prowadzenia działalności. Działka 1100 m 2 -zadbany ogród.

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 199 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 549 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 649 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Międzyrzec Podlaski

    • 1 100 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyrzec Podlaski

    • 245 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30
    Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30

    Międzyrzec Podlaski

    • 65 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 2,5 hektara Międzyrzec Podlaski przy ulicy Leśna i droga krajowa E30 wymiary działki nie są idealne jak na zdjęciu ale w przybliżeniu [url] do negocjacji

  • Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy
    1 / 8
    Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy

    Rzeczyca

    • 2 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu lasu, , blisko miasta ,rekuperacja,ogrzewanie propan,kocioł gazowy ACV od 3 lat,ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki Purmo,Hewalex solar woda 300 l, światłowód, moni...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Kąkolewnica

    • 75 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działkę budowlaną sprzedam ( nr działki 460/13) położona w Kąkolewnicy gm. Rudnik przeznaczoną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wielkość działki to 726 M2 . Działka ma...

  • 1 / 4
    Lokal Wólka Łózecka ul.

    Wólka Łózecka

    • 85 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu w malowniczej miejscowości  Wólka Łózecka, idealny dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy z bliskośc...

  • Dom Wólka Łózecka gm. Drelów
    1 / 2
    Dom Wólka Łózecka gm. Drelów

    Wólka Łózecka

    • 95 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 1 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku do remontu/ adaptacji w malowniczej miejscowości Wólka Łózecka, idealnej dla tych, którzy pragną połączyć życie w spokojnej okolicy...

  • Malownicze działki budowlane !
    1 / 2
    Malownicze działki budowlane !

    Międzyrzec Podlaski

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż – Tuliłów, ul. Dalekie (gm. Międzyrzec Podlaski) Oferujemy 9 malowniczo położonych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Tuliłowa, w mie...