• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Bereza

(1)
  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4

    Nowe

    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30
    Działka 2.5 h Międzyrzec Podlaski przy E30

    Międzyrzec Podlaski

    • 65 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    działka 2,5 hektara Międzyrzec Podlaski przy ulicy Leśna i droga krajowa E30 wymiary działki nie są idealne jak na zdjęciu ale w przybliżeniu [url] do negocjacji

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...

  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną

    Kąkolewnica

    • 75 000 zł cena
    • 726 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działkę budowlaną sprzedam ( nr działki 460/13) położona w Kąkolewnicy gm. Rudnik przeznaczoną pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Wielkość działki to 726 M2 . Działka ma...

  • Malownicze działki budowlane !
    1 / 2
    Malownicze działki budowlane !

    Międzyrzec Podlaski

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na sprzedaż – Tuliłów, ul. Dalekie (gm. Międzyrzec Podlaski) Oferujemy 9 malowniczo położonych działek budowlanych w spokojnej i zielonej części Tuliłowa, w mie...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    1 / 3
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o pow.0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów nr.działki 983.Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostała część czyli 0,44ha r...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ

    Brzeziny

    • 1 010 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną o numerze 983 i powierzchni 0,80ha w miejscowości Brzeziny gmina Lubartów. Działka budowlana o powierzchni 0,36ha natomiast pozostałe 0,44ha rolna...

  • TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha
    1 / 3
    TANIOCHA DZIAŁKA BUDOWLANO-INWESTYCYJNA 1,10ha

    Ustrzesz

    • 1 350 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 1,10 ha. w miejscowości Ustrzesz , 3 km. od Radzynia Podlaskiego , urocza , spokojna okolica przedmieścia Radzynia. Powierzchnia 1,10ha Szerokość 26 m Typ budow...

  • Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego
    Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką...