• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bubel-Granna
  • Krzymoszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łukowisko

(1)
  • Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości
    Syndyk sprzeda udziały w nieruchomości

    Łukowisko

    • 25 373 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup:  udział ½ w prawie własności nieruchomości dla której prowadzona jest księga wieczysta nr LU1R/00031428/8, położonej w...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie w bloku

    Międzyrzec Podlaski

    • 276 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, doskonała lokalizacja, atrakcyjny rozkład, dwie piwnice, duży balkon, blisko kąpielisko, szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, bank,...

  • Sprzedam działkę 11200 m2 w Zembrach koło Łukowa.

    Zembry

    • 195 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlana,inwestycyjna 1,12 ha w kształcie prostokąta przy drodze asfaltowej.W drodze: -prąd -światłowód -wodociąg -w perspektywie gaz Działka położona: -150 m szkoła...

  • Domek letniskowy

    Łosice

    • 67 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam domek letniskowy po generalnym remoncie szczegóły ogłoszenia podam telefonicznie. Domek znajduje się w miecowosci mierzwice stare

  • 1 / 3
    Dom, Łosice, Szpitalna

    Łosice

    • 700 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży dom z działką w centrum Łosic, przy ulicy Szpitalnej. Dom znajduje się w bliskiej odległości od głównego rynku w mieście, w sąsiedztwie: przychodnia stomatologiczna,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zabłocie

    • 350 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 609 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kurów

    • 625 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 465 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Styrzyniec

    • 897 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Krzywośnity

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Piękna, duża działka w spokojnej okolicy - Pólko

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna duża działka z doskonałym dojazdem do Lublina - wokół pola, łąki i bardzo luźna zabudowa jednorodzinna i siedliskowaNieruchomość w mało zabudowanym terenie pozwalająca na p...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łosice

    • 262 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Międzyrzec Podlaski

    • 245 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa
    1 / 5
    Lokal, sklep, dział. handlowo-usługowa Wyczółki k.Sochaczewa

    Wyczółki

    • 800 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal znajduje się w miejscowości Wyczółki w odległości ok. 7 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa. W lokalu znajdował się sklep ogólnospożywczy, który kończy swoją działalność....

  • 1 / 2
    Działka Olszanka

    Olszanka

    • 164 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zadrzewiona działka we wsi Olszanka, gmina Puszcza Mariańska. Położona przy drodze asfaltowej między zabudowaniami. Media w drodze. Jest też możliwość kupienia sąsiedniej działki....

  • NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE
    1 / 8
    NA SPRZEDAŻ 2 NIEZALEŻNE MIESZKANIA W KUROWIE

    Kurów

    • 275 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż dwa mieszkania, położone w budynku przy ul. Puławskiej w miejscowości Kurów, powiat puławski. Nieruchomość usytuowana jest w budynku trzyk...

  • Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów
    Działka z warunkami zabudowy+rolna+las Rudnik, gm. Cegłów

    Rudnik

    • 360 000 zł cena
    • 10 150 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano-rolno-leśną o łącznej powierzchni 1,0150ha w miejscowości Rudnik, gm. Cegłów, składającą się z trzech działek ewidencyjnych. Pierwsza dział...

  • Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy
    1 / 8
    Dom jednorodzinny+ garaże Rzeczyca,130 km od Warszawy

    Rzeczyca

    • 2 250 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 8 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu lasu, , blisko miasta ,rekuperacja,ogrzewanie propan,kocioł gazowy ACV od 3 lat,ogrzewanie podłogowe oraz grzejniki Purmo,Hewalex solar woda 300 l, światłowód, moni...

  • Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie
    1 / 3
    Działka budowlana inwestycyjna 6376 m2 w Kurowie

    Kurów

    • 1 650 000 zł cena
    • 6 376 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka budowlana inwestycyjna w Kurowie przy ul. Głowackiego,będącej boczną ulicą do drogi wojewódzkiej 874, obok zjazdu na S17. Działka o kształcie trapezu o powie...

  • sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media
    1 / 6
    sprzedam działkę 3,54h- Łosice przy jeziorku Dojazd media

    Łosice

    • 3 500 000 zł cena
    • 35 400 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam działkę 3,54h-centrum Łosic przy jeziorku Dojazd drogą asfaltową od ul.Rzecznej Na działce jest staw

  • Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna
    1 / 5
    Dom jednorodzinny, piękna, duża działka Sycyna

    Sycyna

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w miejscowości Sycyna, gmina Biała Podlaska, oddalony około 12km od Białej Podlaskiej. Dom piętrowy 140m2, piwnica pod całym domem. Piękna działka o powierzchni 8900...

  • Działka
    1 / 8
    Działka

    Pólko

    • 360 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bez pośrednika Powierzchnia: 1000m2 Numer działki: 102/8 Działka w odległości 90m od drogi asfaltowej Kształt zbliżony do kwadratu W działce jest prąd Obok działki przebiega w...

  • Dom premium z salą fitness i systemem smart home
    1 / 16
    Dom premium z salą fitness i systemem smart home

    Zakrze

    • 2 300 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Parterowy dom o funkcjonalnym układzie, położony na dużej, zagospodarowanej działce. Spokojna, zielona okolica, z wyraźnym dystansem od sąsiedniej zabudowy. Dom wykończony w nowocz...

  • Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.
    1 / 16
    Dom 140 m2 Sewerynów koło Kozienic.

    Sewerynów

    • 780 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni około 140 m², położony na ogrodzonej działce ok. 800 m² w miejscowości Sewerynów, w gminie Głowaczów. Spokojna okolica w otoczeniu zieleni, z dogodnym...

  • Sprzedam posesję

    Łosice

    • 360 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam posesję w Łosicach przy ul. Kościuszki 8. Działka o powierzchni 5,78 ara. Dom drewniany, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, garaż, budynki gospodarcze. Dom wyposażony jest w ins...

  • Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem
    1 / 15
    Nowoczesny dom jednorodzinny pod lasem

    Krzymoszyce

    • 1 299 000 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 6 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do budowy wykorzystujemy wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne. Inwestycja kierowana jest do: - osób, które poszukują swojego miejsca w bliskim sąsi...

  • 1 / 3
    Sprzedam posesję

    Łosice

    • 360 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Brzozowica Duża gm. Kąkolewnica Wschodnia
    Dom Brzozowica Duża gm. Kąkolewnica Wschodnia

    Brzozowica Duża

    • 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z wieloma innymi zabudowaniami na działce o pow. ok. 2800 m w miejscowości Brzozowica Duża pod Trzebieszowem. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu w otoczeniu natury, z...

  • Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego
    Działka budowlana Kurów, Wojciecha Bartosza Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 1 258 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzeadaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko z ogromnym potencjałem! To niezwykłe miejsce, położone nad samą rzeką...

  • Działka z potencjałem pod usługi i biznes- Łosice
    1 / 3
    Działka z potencjałem pod usługi i biznes- Łosice

    Łosice

    • 910 000 zł cena
    • 8 278 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 8278 m2, zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Lubelskiej w Łosicach. Dzięki swojemu położeniu przy jednej z główn...

  • Działka budowlano-rolna do sprzedania
    1 / 4
    Działka budowlano-rolna do sprzedania

    Bereza

    • 270 000 zł cena
    • 20 200 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest w Berezie, 6 km od Międzyrzeca Podlaskiego. Działka zgłoszona wnioskiem do miejscowego planu zagospodarowania przestrzeni: strefa SJ (teren zabudowy jed...

  • Dom Kurów, Głowackiego
    Dom Kurów, Głowackiego

    Kurów

    • 360 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom drewniany w centrum miasta Kurów, 14 km od Kazimierza Dolnego. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. S...