• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gorzakiew
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Strużki

(1)
  • Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek
    1 / 5
    Działka z warunkami zabudowy – Strużki, gm. Osiek

    Strużki

    • 149 000 zł cena
    • 12 400 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,24 ha, położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Strużki, w gminie Osiek, powiat staszowski. Nieruchomość posiada wydane warun...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Nowe domy osiedle Mazurka Połaniec stan deweloperski

    Połaniec

    • 439 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 3 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Pierwszy z domów jest sprzedany, możliwość rezerwacji drugiego oraz kolejnych których rozpoczęcie budowy planowane jest w przeciągu najbliższych miesięcy. Zachęcamy do umówienia...

  • 1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 62 m

    Połaniec

    • 275 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 436 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 62 m w Połańcu przy ulicy Gen. Zajączka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Lokal składa się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienk...

  • 1 / 3
    Mieszkanie

    Połaniec

    • 330 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja dwie piwnice

  • Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu
    Przytulne mieszkanie na parterze w Połańcu

    Połaniec

    • 445 095 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament na 1 piętrze z tarasem
    Apartament na 1 piętrze z tarasem

    Połaniec

    • 438 720 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu
    Mieszkanie na 1 piętrze z dużym tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 485 824 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy apartament na poddaszu
    Komfortowy apartament na poddaszu

    Połaniec

    • 401 408 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca
    1 / 20
    REZERWACJA-Stylowy dom w Stróżkach koło Połańca

    Połaniec

    • 679 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 4 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament  3 pokojowy w Połańcu
    Apartament 3 pokojowy w Połańcu

    Połaniec

    • 431 582 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dzialka , Sprzedaz
    Dzialka , Sprzedaz

    Niekrasów

    • 143 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam sloneczna dzialke budowlana po rozbiorce budynkow gospodarczych o lacznej powierzchni 0,41ha. Cena za m.kw 35zl w cenie 143.000 zl Mozliwa negocjacja ceny ,jak I rowniez...

  • Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu
    Dwupoziomowy apartament z tarasem w Połańcu

    Połaniec

    • 499 086 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 6 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Połaniec ul. Generała Zajączka

    Połaniec » ul. Zajączka

    • 400 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Połańcu, przy ulicy Generała Zajączka. To miejsce idealne dla rodzin oraz osób ceniących sobi...

  • Sprzedam Mieszkanie w Połancu

    Połaniec

    • 315 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Połańcu ul. K.Jadwigi 10.Powierzchnia 58.40 m2. III piętro. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja odzielnie. Mieszkanie , słoneczne i ciepłe . Czynsz ok 65...

  • SPRZEDAM ATRAKCYJNE DZIAŁKI W CICHEJ I ZIELONEJ OKOLICY- PRĄD, WO...

    Osiek

    • 104 999 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość jest w kształcie regularnego prostokąta i składa się z 2 atrakcyjnych działek (nry 516 o pow. ok. 5300 m2 i 517 o pow. ok 2100 m2) jedna z dostępem do drogi asfaltowe...

  • Dom Niedziałki

    Niedziałki

    • 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i]Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych kosztów? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! [/i][i] [/i] Na sprzedaż oferuję przestronny i zadbany dom, któ...

  • Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po
    1 / 4
    Sprzedam działki w miejscowości Osiek woj. Świętokrzyskie po

    Osiek

    • 120 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - działka 1233 - 25a lasu około 100 letniego - działka 1315/2 - częściowo przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową, a częściowo pod tereny rolnicze - działka 1346/1, 1347/1,...

  • Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli
    1 / 16
    Dom po generalnym remoncie w Pliskowoli

    Pliskowola

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom po generalnym remoncie | 45 m² | Działka 1998 m² Pliskowola, gm. Osiek – gotowy do zamieszkania, wyposażony, energooszczędny Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednor...

  • Dom jednorodzinny
    1 / 6
    Dom jednorodzinny

    Osiek

    • 325 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 100 m2, położony w mieście Osiek, składa się z dwóch pokoi, kuchni przedpokoju oraz łazienki. Ogrzewanie: piece kaflowe (w budynku...

  • działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki
    1 / 2
    działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki

    Młodochów

    • 100 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,55h w miejscowości młodochów gmina Gawłuszowice powiat mielec woj podkarpackie nr działki 335 obręb 0033

  • sprzedaż działki budowlanej
    sprzedaż działki budowlanej

    Osiek

    • 160 000 zł cena
    • 2 007 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Teryt. Obręb 261204_4.0011.46/5 uzbrojona (wodociąg - kanalizacja ) położona Osiek ul. Ogrodowa, powiat staszowski o powierzchni 2007 metrów kw. Cena 80 złotych z...

  • Mieszkanie Połaniec ul. Tadeusza Kościuszki

    Połaniec » ul. Kościuszki

    • 266 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 45,20 m², które czeka na nowego wła...

  • Działka Osiek ul. Klimontowska

    Osiek » ul. Klimontowska

    • 75 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam do sprzedaży niedużą działkę o powierzchni 1201 m2, położoną na ulicy Klimontowskiej w Osieku. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi asfaltowej, po sąsiedzku zabudowa...

  • Dom Połaniec ul.

    Połaniec

    • 620 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 053 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Obniżka ceny !Jeśli szukasz przestrzeni i wygody, świetnej lokalizacji, ten dom będzie strzałem w dziesiątkę.Przedstawiam na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom, w zabu...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 129 000 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż klimatyczna działka o powierzchni 6500 m², położona w spokojnej, zielonej okolicy w Strzegomku, niedaleko Rytwian (woj. świętokrzyskie) - idealna dla osób szukających c...

  • Dom Połaniec ul. Księży Grelewskich

    Połaniec » ul. Grelewskich

    • 699 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 8 322 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom parterowy położony w Połańcu w spokojnej i kameralnej części miasta, na ulicy Księży Grelewskich. Nieruchomość zlokalizowana jest na działc...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 92 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM DZIAŁKĘ LEŚNĄ - 1,92 ha w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowadzenie gospodarki leśn...

  • Działka Strzegomek ul.

    Strzegomek

    • 63 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAM las 60-letni o powierzchni 0,73 ha (7300 m2) w miejscowości Strzegomek obok Rytwian.Jest to idealna inwestycja pod pozyskanie drewna, rekreację, lokatę kapitału lub prowad...

  • Działka Osiek ul.

    Osiek

    • 40 000 zł cena
    • 8 595 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 2 działki rolne w Osieku - idealne pod  powiększenie gospodarstwa rolnego lub rekreację.Działka 1- nr 619: powierzchnia 5676 m²Działka 2- nr 483: powierzchnia 2919 m²✅ Łąc...

  • Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami
    1 / 12
    Osiek - działka 3,2ha z zabudowaniami

    Osiek

    • 299 000 zł cena
    • 32 770 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka o powierzchni całkowitej 3,277 ha wraz z zabudowaniami w miejscowości Osiek, powiat staszowski woj. Świętokrzyskie. Działka częściowo mieszkaniowo - usługowa, d...

  • Sprzedam dom* Ostrówek * Gm. Gawłuszowice
    1 / 8
    Sprzedam dom* Ostrówek * Gm. Gawłuszowice

    Ostrówek

    • 160 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 1 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Ostrówek gmina Gawłuszowice , przy drodze gm. asfaltowej , w pierwszej linii zabudowy . Działka o powierzchni 20 arów o wymiarach dł. o...