• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pagórek
  • Opacie
  • Grabówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Toki

(1)
  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Toki

    Toki

    • 65 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI LEŚNEJ 63 AR -TOKI ( GMINA NOWY ŻMIGRÓD)! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa stanowiąca użytek leśny, położona w miejscowości Toki, w gmini...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Łężyny

    Łężyny

    • 74 900 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w Łężynach, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch działek...

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Czekaj

    Czekaj

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom z bali położony w malowniczej miejscowości Czekaj, gmina Osiek Jasielski, powiat jasielski. Oferowany dom posadowiony został w drugiej połow...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,
    1 / 6
    Działka leśna Stary Żmigród gm. Nowy Żmigród,

    Stary Żmigród

    • 389 000 zł cena
    • 96 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż las zlokalizowany w miejscowości Stary Żmigród (gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Rzeczo...

  • Lokal Osiek Jasielski

    Osiek Jasielski

    • 1 299 999 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KAMIENICA HANDLOWO-USŁUGOWA W ŚCISŁYM CENTRUM GOTOWA INWESTYCJA Z DOCHODEM I POTENCJAŁEM ROZWOJU Na sprzedaż narożna kamienica o charakterze handlowo-usługowym , położona w abs...

  • 1 / 2

    Nowe

    Działka Nowy Żmigród

    Nowy Żmigród

    • 24 900 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę gruntową zlokalizowaną w miejscowości Nowy Żmigród, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o k...