• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Osiny

(1)
  • Działka Osiny gm. Pierzchnica
    Działka Osiny gm. Pierzchnica

    Osiny

    • 210 000 zł cena
    • 25 240 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 25 240 m2 , położona w malowniczej miejscowości Osiny, gm. Pierzchnica . Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzenn...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DUŻA DZIAŁKA WĄCHOCKA- MOŻLIWOŚC NEGOCJACJI CENY

    Wąchock

    • 220 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzień dobry, Mam do sprzedania działkę z domem o łącznej powierzchni 7000 m2. Działka usytułowana jest spokojnej zalesionej części Wąchocka przy ul.Tychowskiej 5 nr działki 260....

  • Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2
    1 / 4
    Lipienice Dolne k Szydłowca działki budowlane 1051m2, 1081m2

    Lipienice

    • 72 000 zł cena
    • 1 081 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W związku z wejściem w życie Planów Ogólnych Zagospodarowania Przestrzennego większość gruntów straci możliwość zabudowy. Wpłynie to na znaczne podwyżki cen działek budowlanych. Z...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana, uzbrojona Bieszków Górny

    Bieszków Górny

    • 75 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam, mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjną działkę rolno – budowalną w miejscowości Bieszków Górny, gmina Mirów woj. Mazowieckie o powierzchni 36 a i 18 metrów szerokości. Us...

  • 1 / 4
    Działka rolno - budowlana 2,13 ha, Parznice koło Radomia

    Parznice

    • 330 000 zł cena
    • 21 300 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam bezpośrednio zadbaną działkę rolno-budowlaną w Parznicach koło Radomia z dostępem do drogi publicznej oraz mediów. Okolica jest spokojna, zabudowa jednorodzinna, rozległ...

  • Siedlisko na uboczu | Brak sąsiadów | 5.3 Ha| Bud
    1 / 20
    Siedlisko na uboczu | Brak sąsiadów | 5.3 Ha| Bud

    Rogów

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ALSER Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki na sprzedaż Kowalków-Kolonia

    Kowalków-Kolonia

    • 300 000 zł cena
    • 5 010 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedawana nieruchomość, położona jest w miejscowości Kowalków-Kolonia, około 29 kilometrów od Radomia. Nieruchomość składa się z dwóch działek - pierwsza to działka zabudowana, o...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zdziechów

    • 1 000 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 4 673 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Radom
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Las
    Sprzedam Las

    Gębarzów

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Sprzedam las mieszany iglasto - liściasty min. dąb, sosna 40 arów las znajduje się w Gębarzewie gm. Skaryszew woj Mazowiecki Więcej informacji udzielę telefonicznie

  • Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy
    1 / 5
    Działka budowlana / rolna, 14 745 m2, warunki zabudowy

    Gąsawy Plebańskie

    • 249 000 zł cena
    • 14 745 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 14 745 m2 (wymiary: około 45m x 328m) w cichej spokojnej okolicy, blisko lasu, z warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego, cz...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane (1200m2 każda) w miejscowości Lipie ul Starachowicka, gm Brody, woj świętokrzyskie. Do działek wykonana jest utwardzona droga dojazdowa.

  • Syndyk sprzeda udział w działce
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział w działce

    Tomaszów

    • 1 875 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Damiana Seligi ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowe...

  • Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2
    1 / 11
    Działka inwestycyjna- Dąbrówka Zabłotnia 5169m2

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 480 000 zł cena
    • 5 196 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 480 000 zł Cena za m²:...

  • Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia
    1 / 12
    Działka inwestycyjna 2400 m2 Dąbrówka Zabłotnia

    Dąbrówka Zabłotnia

    • 252 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2400 m², położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 252 000 zł Cena za m² 10...

  • Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia
    1 / 9
    Działki budowlane z WZ i mediami – Lubienia

    Lubienia

    • 122 570 zł cena
    • 1 442 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane w Lubieni ( gmina Brody) przy trasie DK9. Idealne pod dom lub jako lokata kapitału. - Dostęp do drogi publicznej. - Gotowe do budowy: wydane WZ na bud...

  • Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża
    1 / 11
    Działka budowlana – Seredzice, gm. Iłża

    Seredzice

    • 204 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o numerze 659 położona w miejscowości Seredzice, gmina Iłża. Nieruchomość ma powierzchnię 3000 m² oraz wymiary około 24 m szerokości i 125 m długości, dzięki cz...

  • Działka rolno budowlana
    Działka rolno budowlana

    Kajetanów

    • 150 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolną-budowlaną na wsi

  • SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW
    1 / 3
    SPRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW

    Modrzejowice

    • 430 000 zł cena
    • 62 090 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRZEDAM POSIADŁOŚĆ 6,21 HA – MODRZEJOWICE, GM. SKARYSZEW Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Modrzejowice w gminie Skaryszew (powiat radomski) o łącznej powi...

  • Działka Orońsko ul. Starowiejska

    Orońsko » ul. Starowiejska

    • 172 500 zł cena
    • 1 679 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. SzydłowiecNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m², położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsk...

  • Działka inwestycyjna  Wałsnów gm. Orońsko 180 ar
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Wałsnów gm. Orońsko 180 ar

    Wałsnów

    • 446 710 zł cena
    • 8 122 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka inwestycyjna 8122m2 z podziałem na 5 działek i drogą wewnętrzną – Wałsnów, 20 min od granicy Radomia  Inwestuj z wizją – buduj tam, gdzie natura spotyka się z logistyk...

  • Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko
    1 / 11
    Działka budowlana ok.1400 m2 -Wałsnów gm. Orońsko

    Wałsnów

    • 95 420 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Działka budowlana ok. 1468 m² – Wałsnów, gmina Orońsko Idealne miejsce na Twój dom, ogród i rodzinne życie – zaledwie 15 minut od granicy Radomia ---  Spokój, przestrzeń i na...

  • Lokal użytkowy Wąchock
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wąchock

    Wąchock

    • 155 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 2 095 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek stanowiący lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74 m2 usytuowany na działce o powierzchni 143 m2 . Budynek zlokalizowany w centrum Wąchocka w...

  • Działka Lipie gm. Brody
    1 / 7
    Działka Lipie gm. Brody

    Lipie

    • 147 000 zł cena
    • 1 410 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1 410 m2, zlokalizowana w miejscowości Lipie, w gm. Brody, pow. starachowicki. Nieruchomość położona w pierwszej linii w stos...

  • Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)
    1 / 13
    Działka budowlana, Kawala (k. Parznic)

    Kowala-Stępocina

    • 600 000 zł cena
    • 3 483 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działkę o powierzchni 3482 m2 w miejscowości KOWALA STĘPOCINA ul. Marii Walewskiej, przy drodze łączącej Kowale z Różkami. Działka położona w pierwszej linii...

  • Działka budowlana Wierzbica gm. Serock
    Działka budowlana Wierzbica gm. Serock

    Wierzbica

    • 2 200 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod działalność gospodarczą nieuciązliwą, ewentualnie pod zabudowę jednorodzinną, o pow. 22000m (nieregularny trapez o najdłuższych bokach 135 i 140m). W sąsiedztwie znajdu...

  • Dom na działce 8771 m2 przy DK7 blisko Radomia.

    Dobrut

    • 425 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 830 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący plus budynki gospodarcze na dużej działce o pow. 8771 m2 (pod inwestycje) przy drodze krajowej nr 7 w m. Dobrut gm. Orońsko blisko Radomia.Dom:-powierzchnia użyt...

  • Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie
    Działka na sprzedaż woj. świętokrzyskie

    Lipie

    • 165 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Lipie, ul. Starachowicka, gmina Brody, woj. świętokrzyskie Powierzchnia 1200 m2, cena do negocjacji

  • Działka Rybianka ul.

    Rybianka

    • 180 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ** TYLKO W NASZYM BIURZE **W ofercie sprzedaży posiadamy działkę o powierzchni 9200m2 w RybiankachCicha i spokojna okolica a zarazem blisko do miasta SzydłowiecDziałka jest zabudow...

  • 1 / 4
    Działka Adamów ul.

    Adamów

    • 199 000 zł cena
    • 9 286 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawic piękną działkę rolno-budowlaną o pow. 9286m2, nieruchomość jest częściowo zalesiona (ok. 30-40m2) co daje możliwość posiadan...

  • Duży dom dla rodziny-blisko lasu i zalewu, Parszów
    1 / 16
    Duży dom dla rodziny-blisko lasu i zalewu, Parszów

    Parszów

    • 789 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 670 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Metrohouse ma przyjemność przedstawić Państwu sprzedaż nieruchomości położonej w Parszowie (powiat starachowicki, województwo świętokrzyskie) otoczonej zielenią...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Lipie

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Lipie ul Starachowicka gm Brody. Działka ma 1200m2 I znajduje się w pobliżu lasu. Do działki wykonana jest utwardzona droga dojazdowa od...