• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chomontowce

(1)
  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Chomontowce

    • 90 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 2000m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 16 m x 125 m, położona w środku wsi bezpośrednio przy głównej, utwardzonej drodze. Drugim krótkim bokiem przylega do drogi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka GRÓDEK WIEJKI ul. WIEJKI

    Gródek

    • 123 750 zł cena
    • 3 750 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni ok. 3750 m 2 i przybliżonych wymiarach 37 m x 101 m, położonej w miejscowości Wiejki, gmina Gródek...

  • Działka GRÓDEK Nowosiółki

    Gródek

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch działek , położonych w Nowosiółkach , gm . Gródek . Miejscowość ta położona jest nad rzeką Su...

  • Siedlisko w cichej okolicy 100 km od Warszawy.

    Gródek

    • 995 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Siedlisko z domem mieszkalnym i drugim do adaptacji na działce 1,7 ha w urokliwej, cichej i spokojnej lokalizacji  na skraju puszczy Kozienickiej, 100 km od Warszawy, 50 km. od Kaz...

  • Działka z WZ 4883 m2 Gródek gm. Policzna/zwoleński

    Gródek

    • 350 000 zł cena
    • 4 883 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka budowlana o pow. 4883 m2 z wydaną decyzja o ustaleniu warunków zabudowy (dodatkowo z budynkiem do wykorzystania) w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Gródek gm. Polic...

  • Dwa domy na dużej działce 100 km. od Warszawy.

    Gródek

    • 895 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 11 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy wolnostojące oddzielne na dużej działce 1,4 ha w urokliwej, cichej i spokojnej okolicy na skraju puszczy Kozienickiej, 100 km od Warszawy, 50 km. od Kazimierza Dolnego, 1...

  • Dom na działce 4883 m2 z WZ w Gródku.

    Gródek

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom (budynek) wolnostojący murowany z cegły 70 m2 na częściowo ogrodzonej działce 4883 m2 w spokojnej okolicy z dala od sąsiadów w m. Gródek gm. Policzna pow. kozienicki .Dodatkow...

  • Działka Krynki ul.

    Krynki

    • 25 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka położona tuż przy zalewie w malowniczych Krynkach. Działka o powierzchni 4200 m2 i wymiarach - szerokość: około 24 m oraz długość - około 180 m. Działka uj...

  • 1 / 4
    2 działki z warunkami zabudowy – Ozierany

    Ozierany Małe

    • 119 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nie szukaj dalej!Oferta objęta klauzulą wyłącznościPolecam Państwu działkę położną w Ozieranach Małych , gm. Krynki. W ofercie 2 ostatnie działki nr ew. 127, 128 teren objęty z w...

  • Las, przestrzeń, możliwości: Grzybowce czekają

    Grzybowce

    • 99 000 zł cena
    • 1 845 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta objęta klauzulą wyłącznościTa wieś to inwestycja w ciszę, naturę i całoroczny komfort życia Na sprzedaż trzy wyjątkowe działki położone w miejscowości Grzybowce, gmina Gród...

  • Dom Bobrowniki
    Dom Bobrowniki

    Bobrowniki

    • 430 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 1 870 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania drewniany dom kryty dachówką ceramiczną w pięknej okolicy. Dom jest wykończony w stanie do zamieszkania.

  • Działka Straszewo

    Straszewo

    • 59 040 zł cena
    • 4 259 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAOddział Terenowy w Pruszczu Gdańskimogłasza przetarg ustny nieograniczonyNieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Ryjewo oznaczona w...