działka na sprzedaż
14 maj 2026

Działka Kamień ul.

woj. Pomorskie pow. wejherowski gm. wejherowski
Dodane 9 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 14:20
499 000 zł 900 m2
499 000 zł 900 m2 555 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 900 m2
Cena za metr 555 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37534394

Opis

Piękna działka w pobliżu jeziora!
Pod zabudowę letniskową

LOKALIZACJA:
Kamień to malownicza wieś kaszubska, położona w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie i staje się miejscowością letniskowo-wypoczynkową dla mieszkańców pobliskiego Trójmiasta.
W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów letniskowych.

DZIAŁKA:
Działka o powierzchni 900 m2 w kształcie przypominającym prostokąt o wymiarach ok. 28 m x 32 m.
Działka jest zabudowana parterowym domkiem letniskowym. Teren jest lekko nachylony, dzięki czemu rozpościera się piękny widok na jezioro. Działka jest ogrodzona. Działka z dużą ilością drzew iglastych, tworzących niezwykły klimat tego miejsca.

MEDIA:
Woda, prąd, światłowód.

MIEJSCOWY PLAN:
Teren oznaczony symbolem 9.90 UTL, tj. UTL - zabudowa letniskowa
UCHWAŁA Nr LVI/465/2006 Rady Gminy Szemud z dnia 25 października 2006 roku.
UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ !!!

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN698228
  • Data aktualizacji: wczoraj
  • ID ogłoszenia: K37534394
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!