• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 467 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm, Południe ul. Henryka Hubertusa Jabłoński...

    Gdańsk » Chełm » ul. Henryka Pobożnego

    • 849 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 11 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. JabłońskiegoUnikalne atuty nieruchomości:✨ Przepiękny widok na Żuławy - jedno z nielicznych mieszkań w okolicy, które oferu...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Rumia ul. Sabata

    Rumia » ul. Sabata

    • 547 950 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 6 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 4 sypialnie- oddzielna kuchnia- gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,30 m2 w Rumi. Świetna...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 340 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 324 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Bosmańska

    Gdynia » Oksywie » ul. Bosmańska

    • 519 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 106 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem- gotowe do zamieszkania po odświeżeniu! Szukasz wygodnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Dywizjonu 303

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Dywizjonu 303

    • 849 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 18 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż tylko w Pepper House!ATUTY: - nowe budownictwo 2018r- gotowe do wejścia- świetna inwestycja w topowej lokalizacji Gdańska- taras- świeżo po remoncie - styczeń 2025- kom...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Bronisława Dembińskiego

    Gdynia » Leszczynki » ul. Dembińskiego

    • 477 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    TYLKO W PEPPER HOUSE- duży metraż z możliwością podziału na 2 pokoje- osiedle Horyzonty Gdyni- 15 minut pieszo do SKM Grabówek- w sąsiedztwie lasu- budynek z windą- niskie koszty u...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 549 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesne osiedle,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w obiekcie znajduje się siłownia do dyspoz...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 810 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Rumia ul. Kamienna

    Rumia » ul. Kamienna

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!OFERTA W PRZYGOTOWANIU!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,86m2 mieszczące się na parterze w 2 kondygnacyjnym budynku wybudo...

  • Mieszkanie Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 849 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 9 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty nieruchomości: Przestronne mieszkanie dwustronne o powierzchni 85,70 m² Usytuowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Królewski...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Słonecznikowa

    Kosakowo » ul. Słonecznikowa

    • 940 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Wyjątkowy, przestronny dwupoziomowy apartament o łącznej powierzchni po podłodze 67 m2 z 2021 r. w kameralnej zabudowie w miejs...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Glazurowa

    Gdańsk » ul. Glazurowa

    • 590 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atuty nieruchomości: - bliskość terenów zielonych,- wysoki standard wykończenia budynku,- atrakcyjny rozkład,- ustawne pokoje,- do własnej aranżacji,- dobrze skomunikowane,- nowocz...

  • Mieszkanie Kosakowo ul. Złote Piaski

    Kosakowo » ul. Złote Piaski

    • 499 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania w nowoczesnym budownictwie, zlokalizowanego w malowniczym Kosakowie - idealny...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Bulońska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Bulońska

    • 799 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 13 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis nieruchomości:Powierzchnia użytkowaIlość pokoi: 3 (salon, 2 sypialnie)Piętro: 2Toaleta i łazienka: osobne pomieszczeniaStan mieszkania: po remoncie (5 lat temu), gotowe do zam...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 608 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 522 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro