• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 429 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA HOT OFERTA W PEPPERHOUSE!ATUTY:- świetna lokalizacja,- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do przystanku tramwajowego),- pełna infrastruktura handlowo- usługowa w sąsi...

  • Mieszkanie Rumia Janowo ul. Henryka Dąbrowskiego

    Rumia » ul. Dąbrowskiego

    • 759 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY TEJ WYJATKOWEJ NIERUCHOMOŚCI:- Doskonała lokalizacja, świetne połączenie komunikacyjne z bliskością stacji SKM.- Pełna infrastruktura h...

  • Mieszkanie Gdynia Leszczynki ul. Ludwika Zamenhofa

    Gdynia » Leszczynki » ul. Zamenhofa

    • 365 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz- 2 pokoje - 10 minut pieszo do SKM Leszczynki, 3 minuty do przystanku autobusowego- winda w budynkuLOKALIZACJA:Budynek położony jest w świet...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 429 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:-kompaktowe i funkcjonalne 28 m²,-wydzielona sypialnia dzięki dodatkowej ściance działowej,-gotowe do wprowadzenia - b...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Letnicka

    Gdańsk » Letnica » ul. Letnicka

    • 1 099 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY:- nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane- 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku- bliskość morza i terenów re...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Skarpowa

    Gdańsk » Siedlce » ul. Skarpowa

    • 1 750 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 16 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- przestronny salon z bardzo wysokim sufitem (z klimatycznym zejściem 6 schodków)- 4 sypialnie- duża kuchnia z aneksem jadalnian...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Powstańców Warszawskich

    Gdańsk » Siedlce » ul. Powstańców Warszawskich

    • 1 190 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 18 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowe osiedle Perspektywa,- budynki otulone lasem,- komfortowa lokalizacja blisko centrum,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKM/PKM,- pełne zap...

  • Mieszkanie Rumia ul. Dębogórska

    Rumia » ul. Dębogórska

    • 549 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? To oferta, która spełni Twoje oczekiwania.ATUTY - duży ogródek od spoko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 699 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Rumia ul. Wróblewskiego

    Rumia » ul. Wróblewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Atuty nieruchomości:- cicha i spokojna okolica- ślepa uliczka- funkcjonalny układ- możliwość dokupienia działki z domkiem gospodarczym-tarasLokalizac...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Alfonsa Flisykowskiego

    Gdańsk » ul. Flisykowskiego

    • 719 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 11 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 m² Budynek z 2020 roku z windą 4. piętro w 4-piętrowym bloku Gotow...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jachtowa

    Rumia » ul. Jachtowa

    • 660 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękne, nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 53,49 m2 z dodatkowo zaadaptowanym poddaszem znajdujące się...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 1 207 170 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 89,42 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATUTY...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Anastazego Wika-Czarnowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Wika-Czarnowskiego

    • 820 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 22 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 500 m od morza!- pełna infrastruktura handlowo-usługowa- budynek wyposażony w windę- możliwość podziału na 2 pokoje-...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 599 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Międzygwiezdna

    Gdańsk » Osowa » ul. Międzygwiezdna

    • 889 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przestronne, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 74,86 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska- Osowej. Idealne d...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ПРОПОЗИЦІЯ ДОСТУПНА ВИКЛЮЧНО В ОФІСІ PEPPER HOUSE!!ПЕРЕВАГИ НЕРУХОМОСТІ:кооперативно-власницьке право на приміщення (можливість купівлі іноземцем)2 кімнати, окрема кухнявеликий сад...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 574 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 899 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- główne atrakcje...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Szafranowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Szafranowa

    • 659 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o bardzo wygodnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla rodziny lub pod inwestycje. Usytuowane jest na 3 pię...