• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Chmielna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 884 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 25 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- monitorowane i strzeżone osiedle- mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość przejęcia najmu krótkoterminowego- prestiżowa in...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Kołobrzeska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Kołobrzeska

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu. To idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdynia Chylonia ul. Kcyńska

    Gdynia » Chylonia » ul. Kcyńska

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,01 m², zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdynia Chylonia. Lo...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Stefana Batorego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Stefana Batorego

    • 630 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przyna...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze rynek pierwotny ul. Szymona Czechowicza

    Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 744 480 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 545 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Szymona Czechowicza, w pięknej Gdyni, które zachwyci każdego...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 529 999 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w Gdańsku przy ul. Piastowskiej.   ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - funkcj...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Pogórze » ul. Unruga

    • 499 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie + garaż TYLKO U NAS- wygodne drugie piętro- dostępne od ręki- budynek po termomodernizacji- spokojna okolica- doskonale skomunikowane- pełna infrastruktura handlowo-usłu...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 433 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Funkcjonalny układ pomieszczeń  - 3 niezależne pokoje oraz osobna kuchnia zapewniają komfort zarówno dla rodziny, jak i pod wynajem Dwustronna ekspozyc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 459 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!PRZEDSPRZEDAŻ - NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻYPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolej...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Częstochowska

    Gdańsk » ul. Częstochowska

    • 614 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- SPÓŁDZIELCZO- WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU (możliwy zakup przez obcokrajowca)- 2 pokoje, oddzielna kuchnia- d...

Gdynia » Pogórze » ul. Czechowicza

    • 514 462 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Rumia ul. Władysława Jagiełły

    Rumia » ul. Władysława Jagiełły

    • 799 999 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,04 m², zlokalizowane w atrakcyjnej i świetni...

  • Mieszkanie Rumia ul. Henryka Dąbrowskiego

    Rumia » ul. Dąbrowskiego

    • 549 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Nowoczesna inwestycja Valor, rok budowy 2023 Mieszkanie nigdy niezamieszkane, wysoki standard wykończenia 1...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Myśliwska

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myśliwska

    • 1 199 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,48 m², położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Piecki-Migowo. To idealna...

  • Mieszkanie Gdańsk Piecki-Migowo ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Morenowe Wzgórze

    • 999 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 911 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT oferta tylko w Pepper House !!! Morenowe Wzgórze | Elegancki apartament z dwiema sypialniami | 2 miejsca parkingowe | przestronna komórka lokatorska 10,30 m²WYJĄTKOWA OFERTAZap...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 349 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni ok. 89 m², zaaranżowana jako trzy w pełni niezależne apartamenty, zaprojektowane z dbałością o detal, komf...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Bieszczadzka

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Bieszczadzka

    • 667 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opis mieszkania:Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m², położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki Kack...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Darłowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Darłowska

    • 619 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - niska zabudowa w bardzo spokojnej okolicy;- bardzo jasne i ciepłe mieszkanie- duża piwnica przynależna do mieszkania- dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Rumia ul. Jeziorna

    Rumia » ul. Jeziorna

    • 496 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!Oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,99 m², położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Gen. Bora-Komorowskiego

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Bora-Komorowskiego

    • 1 190 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 12 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż wyjątkowo klimatyczna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska na Przymorzu, półtora kilometra od mor...