• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Zjazdowa

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Zjazdowa

    • 699 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 446 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 10 piętro

    ATUTY:- Bliskość morza,- widok z okien na panoramę Gdyni zatokę wraz z Półwsypem Helskim- 4 oddzielne pokoje- niezależna kuchnia z oknem- piwnica- w pobliżu liczne sklepy, kawiarni...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Kurierów Armii Krajowej

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Kurierów Armii Krajowej

    • 819 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- oddzielna kuchnia,- duży balkon,- mieszkanie po generalnym remoncie,- bliskość terenów zielonych, - pełne zaplecze handlowo-usługowe...

  • Mieszkanie Rumia ul. Żeglarzy

    Rumia » ul. Żeglarzy

    • 626 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOSUE!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- wydanie od zaraz!- przestronny układ pomieszczeń,- ogromne możliwości aranżacyjne, - nowoczesny budynek, - osiedle zamknięte, - pełn...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Wieżycka

    Gdańsk » ul. Wieżycka

    • 1 099 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEAtuty nieruchomości:- jasne, przestronne, dwustronna ekspozycja- cicha, spokojna i zielona okolica- duże i ustawne pomieszczenia- nowoczesny i minima...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Emilii Plater

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Plater

    • 770 517 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 4-pokojowe mieszkanie w przedwojennym budynku z cegły, o powierzchni 78m. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja 5 minut do plaży, 10 mi...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 479 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,53m2 położone w centrum dzielnicy Grabówek. Lokal mieści się na czwartym pię...

  • Mieszkanie Gdańsk Matemblewo ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 639 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość  Gdańsku Matemblewie. Mieszkanie o powierzchni 50,44 m2 składa się z dwóch pokoi, oso...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 75 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.AT...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Piastowska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Piastowska

    • 469 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w znakomitej lokalizacji - na gdańskim Przymorzu przy ul. Piastowskiej. T...

  • Mieszkanie Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie ul. Dębogórska

    Dębogórze » ul. Dębogórska

    • 620 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej blisk...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Władysława Cieszyńskiego

    Gdańsk » Chełm » ul. Cieszyńskiego

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! Na sprzedaż  mieszkanie położone przy ul. Cieszyńskiego, Gdańsk ChełmATUTY NIERUCHOMOŚCI:- pełna zaplecze usługowo-handlowe,- doskonała lokalizacja,- funkcjonalny ukła...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Aleja Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Brzeźno » pl. Plac gen. Józefa Hallera

    • 699 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Brzeźno, cenionej za bliskość plaży, terenów zielonych (Park Regana i Brzeziński) oraz świetnego połączenia z...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 2 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,08 m2 położone w nowoczesnej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. ATUTY:- mies...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Bp. Okoniewskiego

    Gdynia » Grabówek » ul. Okoniewskiego

    • 280 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na ostatnim piętrze przy ulicy Okoniewskiego, na granicy dzielnic Grabówek i Działki Leśne. 900 m do  dworca PKP, 900 m do Uniwersytetu...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Stanisława Filipkowskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Filipkowskiego

    • 599 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 - pokojowe mieszkanie z ogrodem do wejścia!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- wysoki standard wykończenia mieszkania- ogród o powierzchni (54,40 m2)- renomowany deweloper- zadbane nowoczesne...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 559 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Po remoncie Winda  Dodatkowa przestrzeń użytkowa: balkon oraz piwnica Rozsądne koszty utrz...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 715 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 21 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!!!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- nowe budownictwo,- nietuzinkowe wykończenie wysokiej jakości,- przestronne i jasne wnętrze,- klimatyzacja,-...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Ofiar Grudnia 70

    Gdańsk » ul. Ofiar Grudnia 70

    • 499 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 12 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- blisko Obwodnicy Trójmiasta!- spokojna okolica!- dookoła tereny zielone!- widok na las z mieszkania!- nowoczesny budynek z windą!- bogata infrast...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Zakopiańska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Zakopiańska

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE !!! Mieszkanie składa się z : - salon 19 m2- sypialnia 12,3 m2- kuchnia 13 m2- korytarz 6 m2- łazienka 4,2 m2 Atuty nieruchomości:- c...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Zatokowa

    Gdańsk » Osowa » ul. Zatokowa

    • 539 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!ATUTY: - układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje i oddzielna kuchnia- strych bezpośrednio nad mieszkaniem - dodatkowa przestrzeń do zagospodar...