• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdynia Babie Doły ul. Ikara

    Gdynia » Babie Doły » ul. Ikara

    • 380 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Przytulna kawalerka- ul. Ikara, Gdynia-Babie Doły Lokalizacja: ul. Ikara, Gdynia- dzielnica Babie Doły Powierzchnia: około 28 m² (całkowita 31,08 m² z piwnicą) Piętro: 4 (w budynku...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Piecewska

    Gdańsk » ul. Piecewska

    • 579 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na Morenie przy Ulicy Piecewskiej.Prężnie rozwijająca się dzielnica ze świetną komunikacją, z pr...

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Zbożowa

    Gdynia » Cisowa » ul. Zbożowa

    • 1 249 500 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty:- przestronne pomieszczenia- 6 pokoi- r...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Romana Dmowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » rondo Dmowskiego

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Bliskość komunikacji miejskiej,- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa,- Funkcjonalny układ pomieszczeń,- Osobn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 649 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Blisko Starówki i Długiego Targu- Pełna infrastruktura handlowo - usługowa- Bardzo dobra komunikacja miej...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. 3 Maja

    Gdynia » Śródmieście » ul. Maja

    • 449 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 16 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSEATUTY:- lokalizacja idealna pod wynajem długo i krótkoterminowy- cicha i spokojna część śródmieścia- 3 minuty pieszo do stacji SKM śródmieśc...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 585 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    HOT OFERTA! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Lokalizacja- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa- Bliskość komunikacji miejskiej- Funkcjonalny układ pomieszczeń- 15 minut spacerem do...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 669 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!Trzy  pokojowe mieszkanie z 2016 roku Łostowicach!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy ustawne pokoje- funkcjonalny układ- nowocześnie wykończon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Morska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Krzysztofa Komedy

    Gdańsk » skwer Komedy

    • 599 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 14 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne osiedle,- mieszkanie gotowe do wejścia,- ogródek,- bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Bolesława Leśmiana

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Leśmiana

    • 948 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 948 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atuty nieruchomości:- wykończone pod klucz!- idealna lokalizacja- nowoczesne strzeżone osiedle- balkon- wysoko rozwinięta infrastruktura w okolicyLokalizacja:Mieszkanie położone je...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 580 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 18 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI !!!ATUTY:-nowe budownictwo-wydzielona sypialnia-wydzielona kuchnia-ogródek-miejsce parkingowe naziemneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje s...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Srebrna

    Gdańsk » ul. Srebrna

    • 900 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 13 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balko...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Andrzeja Grubby

    Gdańsk » ul. Grubby

    • 529 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:gotowe do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładówprywatny ogród - idealny do relaksufunkcjonalny układ pomieszczeńspok...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno ul. Władysława Kańskiego

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Kańskiego

    • 1 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 14 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:-Prestiżowe, strzeżone osiedle Fort Forest -Bliskość lasu i terenów rekreacyjnych-Dwupoziomowy apartament z wysokim salonem 5,5 m-Południo...

  • 1 / 4

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 468 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 024 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Flagowa

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Flagowa

    • 949 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni aż 97,83m2 położone w Gdyni w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie z dbałośc...

  • Mieszkanie Gdańsk Stogi ul. Zimna

    Gdańsk » Stogi z Przeróbką » ul. Zimna

    • 439 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!!!ATUTY:- lokalizacja,- cicha spokojna dzielnica,- funkcjonalny układ pomieszczeń,- pełna infrastruktura handlowo- usługowa-blisko...

  • Mieszkanie Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia

    Gdańsk » Nowy Port » ul. Wyzwolenia

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NOWA HOT OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna południowa ekspozycja okien- świetna lokalizacja- bardzo dobrze skomunikowana okolica (minuta do...