• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie w kamienicy ! Serce Wrzeszcza ! Weranda
    1 / 12
    Mieszkanie w kamienicy ! Serce Wrzeszcza ! Weranda

    Gdańsk

    • 849 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 66,9 m² + weranda, Wrzeszcz, ul. Sobótki. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66,9 m², położone w jednej z naj...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Hokejowa
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice, Hokejowa

    Gdańsk

    • 555 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży jasnego i niezwykle przytulnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m², położonego w spokojnej, a jednocześnie świetn...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...

  • Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim
    1 / 3
    Najtańsze mieszkanie w Pruszczu gdańskim

    Straszyn

    • 320 532 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 29 m², położone w spokojnej części Straszyna Mieszkanie składa się z: jasnego, ustawnego pokoju dziennego z wyjści...

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 415 830 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Idealne jako pierwsze mieszkanie
    1 / 6
    Idealne jako pierwsze mieszkanie

    Rumia

    • 283 616 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 130 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny
    1 / 6
    Bardzo ładne mieszkanie dla rodziny

    Rumia

    • 616 040 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rumia

    • 475 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK W OFERCIE!
    1 / 6
    NOWOŚĆ! NOWY BUDYNEK W OFERCIE!

    Rumia

    • 545 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 9 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem
    1 / 6
    Doskonałe mieszkanie dla rodziny z dzieckiem

    Rumia

    • 447 361 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Mariana Seredyńskiego

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Seredyńskiego

    • 1 545 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 15 928 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Dzięki świetnej lokalizacji blisko starówki Gdańska i ładnym wnętrzom mieszkanie jest bardzo dobrym miejscem dla osób chcących mieszkać blisko centrum, a jednocześnie z dala od tur...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Gorczycowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Gorczycowa

    • 2 400 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, Gdynia Dąbrowa - dostępne od  zaraz.Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkole i szkoła.Mieszkanie składa się z salonu z ane...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Marii Konopnickiej

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Konopnickiej

    • 579 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji Gdańsk-Wrzeszcz , gotowe do wprowadzenia. Idealne mieszkanie dla studentów lub młodej rodziny.Najważniejsze atuty nieruchomości:- mieszkan...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale ul. Stylowa

    Gdańsk » ul. Stylowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 10 551 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie wykończone na wysoki standard, duży salon ok 37m2, możliwość wydzielenia 4 pokoi, garaż dwustanowiskowy, mieszkanie nowe- nikt jeszcze nie mieszkał!LOKALIZACJA:Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 600 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE z miejscem parkingowym w cenie.NAJEM OKAZJONALNY - minimalny okres najmu - 12 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, p...

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo ul. Świerkowa

    Gdynia » Orłowo » ul. Świerkowa

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem oferowane jest funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 52,5 m², położone na drugim piętrze w kameralnej, cichej kamienicy w jednej z najbardziej cenionych dzielnic...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Wacława Kłoczkowskiego

    Gdańsk » ul. Kłoczkowskiego

    • 445 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z ogrodem | 33,10 m² | Gdańsk Zakoniczyn | ZieleńNa sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m², położona na parterze w 3-piętrowym budynku z 200...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Południe ul. Olimpijska

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Olimpijska

    • 640 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum ora...

  • 2 pokojowe mieszkanie | 2 km od Śródmieścia

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    TYLKO U NASSzukasz mieszkania w dobrej cenie blisko centrum Gdańska? Sprawdź naszą najnowszą ofertę!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone w Gdańsku przy u...