• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jesionowa

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Jesionowa

    • 655 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta Dostępna Wyłącznie w Pepper House !ATUTY:- doskonała lokalizacja,- pełna baza handlowo- uslugowa,- piękna zrewitalizowana kamienica- miejsca postojowe tylko dla mieszkańców...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 569 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 943 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPERHOUSE !!!Opis:Mieszkanie o powierzchni 52,20 m2, zlokalizowane na drugim piętrze kameralnego budynku na osiedlu "Rumia Park", to idealna propoz...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Leopolda Staffa

    Gdynia » Karwiny » ul. Staffa

    • 735 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    HOT OFERTA! TYLKO W NASZYM BIURZE!!ATUTY:- Lokalizacja,- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Osobna kuchnia- Mieszkanie po generalnym remoncie- Pełna infrastruktura handlowo- usługowa-...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 529 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 10 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Hery

    Gdańsk » Osowa » ul. Hery

    • 840 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 30m taras od południa- alarm i drzwi antywłamaniowe- wysoki standard wykończeń- kuchnia po remoncie- ustawne pomieszczenia,- brak barier architektonicznych dla...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Sosnkowskiego

    • 949 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 13 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: - przestronne dwupoziomowe mieszkanie z oddzieloną strefą dzienną i sypialnianą- 2 łazienki na każdym z pięter- naziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Szczecińska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Szczecińska

    • 462 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni zaledwie...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Leszczynowa

    Gdańsk » ul. Leszczynowa

    • 629 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House !Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Jasień !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetnie skomunikowana - blisko tramwaj, autobus- łatwy dojazd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Jana Chryzostoma Paska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Paska

    • 669 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczne mieszkanie- kapitalna lokalizacja,- bliskość Uniwersytetu Medycznego i Politechniki,- spokojna i cicha ulica,- doskonała komunikacja - tramwaj, auto...

  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Pomorska

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Pomorska

    • 995 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 15 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 7 piętrze w dzielnicy Żabianka w Gdańsku z widokiem na morze! To mieszkanie to idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 399 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 8 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- doskonała lokalizacja,- ok. 1000m od morza,- cicha i spokojna okolica,- pełna infrastruktura usługowo-hand...

  • Mieszkanie Rumia ul. Poznańska

    Rumia » ul. Poznańska

    • 649 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Po remoncie!- Cicha i spokojna okolica- Bliskość infrastruktury handlowo- usługowej- Bliskość komunikacji...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Tadeusza Kościuszki

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Kościuszki

    • 639 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- do...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Długie Ogrody

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Długie Ogrody

    • 569 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 17 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPERHOUSE! ATUTY: - świetna lokalizacja! Zamieszkaj tuż przy Starówce Gdańska- gotowa inwestycja - wydanie natychmiastowe- umeblowane - zabudowa i meble w c...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul.

    Gdańsk

    • 1 249 050 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 16 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m² położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej uczęszczanej c...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwskie Wzgórze

    Gdańsk » ul. Myśliwskie Wzgórze

    • 629 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!PRZYTULNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ OKOLICY - IDEALNE POD INWESTYCJĘNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,6 m², położone w cichej i ziel...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Falista

    Gdynia » Grabówek » ul. Falista

    • 540 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI mieszkanie położone bezpośrednio przy lesie - widok na zieleń i cisza za oknem świetna lokalizacja na granicy Działek L...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Arendta Dickmana

    Gdynia » Oksywie » ul. Dickmana

    • 719 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 30-tych. Nieruchomość wyróżnia lokalizacja oraz n...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako inw...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...