• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 565 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 13 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ! HOT OFERTA - TYLKO W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem położone przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku - idealne dla pary, singla lub jako inw...

  • Mieszkanie Gdynia Wielki Kack ul. Waleriana Szefki

    Gdynia » Wielki Kack » ul. Szefki

    • 953 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne i słoneczne  mieszkanie o powierzchni 102,8 m2 zlokalizowane w Gdyni Wielkim Kacku na skraju Osiedla Fikakowo - ciche...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Zielona

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Zielona

    • 879 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy przy ul. Zielonej ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- atrakcyjna lokalizacja w samym sercu Gdańska - 5 min...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 530 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w ścisłym centrum Gdyni! Z widokiem na panoramę Gdyni.  ATUTY NIERUCHOMOŚCI:...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Ignacego Paderewskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Paderewskiego

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Gdańsku, w dzielnicy Suchanino przy ul. Paderewskiego. Tylko 10 m...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Strażacka

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Strażacka

    • 519 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 znajdujące się w Witominie przy ul. StrażackiejATUTY NIERUCHOMOŚCI:- lokal po remoncie,- gotowe do zamieszk...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia, Górna ul. Piaskowa

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Piaskowa

    • 280 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościNa sprzedaż przytulna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 16 m² z dodatkową komórką lokatorską zlokalizowaną na tym samym piętrze w klatce schodowej obok mieszk...

  • Mieszkanie Gdynia Pogórze ul. Żeliwna

    Gdynia » Pogórze » ul. Żeliwna

    • 499 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: -winda- cicha i spokojna okolica,- w pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa,- doskonale skomunikowane,- blisk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rumia ul. Księdza Lucjana Gierosa

    Rumia » ul. Gierosa

    • 419 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość składa się z:-salon 19,02m2-pokój 9,62m2-kuchnia 6m2-łazienka...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 639 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Rumi na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Rumia Park z 2010 r. ...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Jagiellońska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Jagiellońska

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- bardzo dobrze skomunikowana dzielnica!- pełne zaplecze handlowo - usługowe!- możliwość własnej aranżacji!- przestr...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na wynajem wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 75 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATU...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Nasypowa

    Gdynia » Oksywie » ul. Nasypowa

    • 699 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdynia Grabówek ul. Komandorska

    Gdynia » Grabówek » ul. Komandorska

    • 475 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie  33,72 m² po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni  33,72 m², które w 2025 roku  przeszło generalny remont i zostało...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Warszawska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Warszawska

    • 1 990 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

      OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone , 2 pokojowe  mieszkanie o powierzchni 54 m2 na dziesiątym piętrze w samym sercu Gdyn...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Lawendowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Lawendowa

    • 790 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!Atuty nieruchomości wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Starego Miasta w Gdańsku ciche, kameralne położenie w podwórku - pe...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    HOT OFERA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 600 m do plaży!- idealne pod inwestycję - zarówno najem krótkoterminowy jak i długoterminowy- pełne zaplecze usługowo-handlow...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Mściwoja Ii

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Mściwoja II

    • 949 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 13 754 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na...

  • Mieszkanie Rumia ul. Abrahama

    Rumia » ul. Abrahama

    • 529 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - przestronne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Abraha...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Obrońców Wybrzeża

    Gdynia » Śródmieście » ul. Obrońców Wybrzeża

    • 699 999 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!  Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Obrońców Wybrzeża o powierzchni 49mkw.   ATUTY...