• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Sopotem

(65)
  • Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Gdańsk Stogi

    Gdańsk

    • 1 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 36,90 m..,blok 4 piętrowy, piętro 3, umeblowane, dwa pokoje, jeden przechodni z kuchnią, łazienka- wejście z korytarza. Czynsz administracyjny 978,21zł + opłaty za zużyt...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Wrzeszcz, Partyzantów
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Wrzeszcz, Partyzantów

    Gdańsk

    • 2 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku W...

  • 2 pokoje z balkonem, 45 m2- Obr. Wybrzeża 10B
    1 / 2
    2 pokoje z balkonem, 45 m2- Obr. Wybrzeża 10B

    Gdańsk

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przestronne, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ulicy Obrońców Wybrzeża 10 w Gdańsku. -Nieruchomość-...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lubisz nowoczesne i świeże wnętrza na osiedlu z dostępem do DARMOWEJ SIŁOWNI?! To miejsce jest dla Ciebie! Słoneczne, jasne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Błoń Jan...

  • ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **
    1 / 8
    ** 2- pokoje mieszkanie w centrum Gdyni od 1.06 **

    Gdynia

    • 2 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni – Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Bp. Dominika I can speak English. Please feel free to contact me. Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane...

  • 25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo
    1 / 6
    25m2 kawalerka, wysoki standard, Kosakowo

    Kosakowo

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr

Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowocześnie urządzone mieszkanie w pakiecie z miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską w Rumi na nowym osiedlu. >> DOSKONAŁA LOKALIZACJA - 2 min pieszo do SKM Rumia Główna...

  • Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!
    1 / 13
    Nowość. Urządzone mieszkanie 400 m od plaży!

    Gdańsk

    • 3 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    *TYLKO U NAS* Szukasz mieszkania nad samym morzem z łatwym dostępem do innych części miasta? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 46 m2 usytuowan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem mieszkanie studenckie
    1 / 3
    Wynajem mieszkanie studenckie

    Gdańsk

    • 1 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme mieszkanie studenckie w Gdańsku Brzeźnie studentom, najchetniej medycyny. lecz nie tylko od 1.10.2026r Ul. Dunikowskiego7 Do wynajęcia, najchętniej studentom medycyny, fa...

  • Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchnia mce parkingowe
    Strzyża między Wrzeszcz a Oliwa Mieszkanie 2 pok. oddzielna kuchn...

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia długoterminowo w urokliwej i zielonej dzielnicy Gdańsk Strzyża, ul. Chrzanowskiego (między Oliwą a Wrzeszczem) . Blisko do biurowców Olivia Gate, Arkońska...

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką – przy Błoniach
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką...

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i komórką – przy Błoniach Janowskich Wynajmę komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40...

  • Chełm, dwa pokoje, wyposażone, balkon, od zaraz
    1 / 8
    Chełm, dwa pokoje, wyposażone, balkon, od zaraz

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 41,3 m2 znajduje się na parterze niskiego budynku przy ul. Zamiejska 38 - Gdańsk Chełm. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, osobnej kuchni...

  • 4 pokoje z ogródkiem i mp- Czarnieckiego 16D
    1 / 10
    4 pokoje z ogródkiem i mp- Czarnieckiego 16D

    Gdynia

    • 3 750 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym przy ul. Stefana Czarneckiego 16 na Pogórzu, Osiedle Shiraz Park. Nieruchomo...

  • Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia
    1 / 11
    Apartament Gdynia Obłuże mam do wynajecia

    Gdynia

    • 2 100 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wynajem o powierzchni 30 m² z ogrodkiem znajduje się na parterze apartamentowca. Jest umeblowane miejsce postojowe w hali , internet i posiada dużą ilość naturalnego...

  • 2 pokoje + miejsce w hali garażowej. Niepołomicka
    1 / 8
    2 pokoje + miejsce w hali garażowej. Niepołomicka

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie 38 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie. Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze przy ulicy N...

  • Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze
    1 / 9
    Nowoczesna kawalerka na wynajem I Przymorze

    Gdańsk

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na wynajem nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym, w pełni urządzone zlokalizowane na prestiżowym osiedlu przy ul. Lęborskiej w Gdańsku. To idealna propozycja dla singla lub pary,...

  • Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 6
    Mam mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje w apartametowcu do wynajęcia Mam do wynajęcia mieszkanie z balkonem na Przymorzu. Gdańsk ul. Rzeczypospolitej Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuc...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba
    1 / 16
    Mieszkanie Gdańsk Morena, Krzysztofa Kolumba

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajdujące się na jednej z częściej wybieranych dzielnic Gdańska. Okolica bowiem jest spokojna, zadbana, a także oferuje bezpośredni (z prezentowanego budynku) dostęp do...

  • 3 pokoje pet friendli+ miejsce w garażu- Sucha 39a
    1 / 9
    3 pokoje pet friendli+ miejsce w garażu- Sucha 39a

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-04-13! Do wynajęcia przestronne i przyjazne dla zwierząt trzypokojowe mieszkanie przy ul. Sucha 39 w Gdańsku. Nieruchomość: Powierzchnia 62,5 m2. 13...

  • Komfortowa kawalerka  Lawendowe Wzgórze
    1 / 8
    Komfortowa kawalerka Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk

    • 2 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Polecam ładne mieszkanie jednopokojowe , położone na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórze . Mieszkanie urządzone w jasnych kolorach z naciskiem na detale . W przedpokoju duża sza...