• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Sopotem

(65)
  • Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 16
    Stogi, 2 pokoje, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni, łazienki, korytarza, t...

  • Apartament z widokiem.
    1 / 16
    Apartament z widokiem.

    Gdynia

    • 7 600 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską – Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m², położony na 14. piętrze w 17-piętrowy...

  • Mieszkanie dla pracowników duże
    1 / 13
    Mieszkanie dla pracowników duże

    Gdańsk

    • 2 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku, w dzielnicy Nowy Port, przy ulicy Wilków Morskich 7. Idealne dla pracowników i firm poszukujących zakwaterowania dla 7 osó...

  • 2 pokoje na starym mieście gdansk
    1 / 10
    2 pokoje na starym mieście gdansk

    Gdańsk

    • 2 800 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobrze skomunikowane, wyposażone, plus opłaty do wspólnoty i za media Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Mieszkanie Gdynia Orłowo, Akacjowa
    1 / 10
    Mieszkanie Gdynia Orłowo, Akacjowa

    Gdynia

    • 2 400 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej.  Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami. 2 du...

  • Śmidowicza 53, rozkładowe 3 pokoje z parkingiem
    1 / 9
    Śmidowicza 53, rozkładowe 3 pokoje z parkingiem

    Gdynia

    • 2 280 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Akademii Marynarki Wojennej- ul. Inżyniera Jana Śmidowicza, Gdynia. Nieruchomość: Powierzchnia 83,3 m2. Piętro 1 z 3....

  • Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska
    1 / 9
    Mieszkanie Rumia gm. Wejherowo Janowo, Gdańska

    Rumia

    • 1 900 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    TYLKO U NAS! 2 POKOJE | WYNAJEM | BLISKO SKM | BLISKO CENTRUM | PIWNICA | WYPOSAŻONE Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania o powierzchni 33 m2, po...

  • Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14
    1 / 9
    Przyjazna dla zwierząt kawalerka- Pomorska 14

    Gdynia

    • 1 320 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Pomorska 14 w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchnia16 m2. Niski parter. Do dyspozycji komórka lokatorska w piwnicy....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka Chełm!
    1 / 13
    Kawalerka Chełm!

    Gdańsk

    • 1 750 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Nowoczesna kawalerka na Chełmie – Świetna komunikacja i spokój! Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, g...

  • 2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16
    1 / 9
    2 pokoje z komórką-II Morskiego Pułku Strzelców 16

    Gdynia

    • 1 850 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia słoneczne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską przy II Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni. Nieruchomość: Powierzchni...

  • Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu
    1 / 8
    Pokój w Gdańsku - Wrzeszczu

    Gdańsk

    • 1 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia profesjonalnie urządzony pokój jednoosobowy w niedawno odnowionej kamienicy w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy De Gaulle'a 2 . Doskonała lokalizacja w pobliżu...

  • Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja
    1 / 12
    Śródmieście, 2 niezależne pokoje, balkon, od maja

    Gdańsk

    • 2 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwustronne o powierzchni 50 m2 znajduje się na parterze budynku przy ul. Stefana Jaracza 12 w Gdańsku - Śródmieście. Składa się z kuchni z oknem, części jadalnianej, kor...

  • Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt
    1 / 15
    Stogi, kawalerka, do czerwca, taras, hala, perfekt

    Gdańsk

    • 2 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 27 m2 znajduje się na parterze nowego budynku przy ul. Niska 17 - Gdańsk Stogi. Składa się z aneksu kuchennego, salonu, antresoli, łazienki, korytarza, tar...

  • Studio kawalerka Gdańsk Śródmieście
    1 / 16
    Studio kawalerka Gdańsk Śródmieście

    Gdańsk

    • 2 100 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Oferuję do wynajęcia mieszkanie – studio 1 pokój w nowych blokach bezpośrednio przy Montowni. Mieszkanie jest wykończone i w pełni umeblowane. Mieszkanie posiada pokój dzienny z k...

  • 2 pokoje I po generalnym remoncie, winda
    1 / 12
    2 pokoje I po generalnym remoncie, winda

    Gdynia

    • 2 850 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Jana Kilińskiego, w budynku z windą. Lokal znajduje się na 4 piętrze, jest w idealnym stanie, wyremontowany i przygoto...

  • Mieszkanie w Żukowie oś. Złota Reneta - NOWE !!
    1 / 9
    Mieszkanie w Żukowie oś. Złota Reneta - NOWE !!

    Żukowo

    • 2 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę nowe mieszkanie na Osiedlu Złota Reneta, oddane w 2022 r. Mieszkanie 2 pokojowe, blok 11, na II piętrze z dobrym widokiem. 46m + 5m balkon, miejsce parkingowe przed budynki...

  • BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor
    1 / 16
    BEZPOŚREDNIO Panоramic PENTHOUSE SEA TOWERS 28 floor

    Gdynia

    • 8 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Panoramiczny PENTHOUSE, 75m2, taras z widokiem na morze, 28 kondygnacja budynku na 1 linii brzegowej w Sea Towers z oknami na wszystkie strony świata z panoramicznymi widokami równ...

  • wynajem
    1 / 8
    wynajem

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Mam do wynajęcia od zaraz, całkowicie umeblowane mieszkanie w centrum Gdyni. 3 samodzielne pokoje oraz samodzielna kuchnia. Mieszkanie jest po remoncie. Wystawa okien zachodnia,...

  • Nieruchomości
    1 / 7
    Nieruchomości

    Gdynia

    • 2 500 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem+ miejsce postojowe w hali garażowej w Gdyni Oksywie. Cena najmu mieszkania+ hali garażowej 2500 zł + czynsz i media w zależności od zuż...

  • Dla 1 osoby Gdańsk Suchanino pieszo Akademia politechnika PN
    1 / 7
    Dla 1 osoby Gdańsk Suchanino pieszo Akademia politechnika PN

    Gdańsk

    • 1 980 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Bez pośredników. Kawalerka do wynajęcia dla 1 osoby . Gdańsk Suchanino ul. Beethovena Idealne miejsce do zamieszkania nauki i relaksu. Nowoczesne wnętrze ,jasne ,wysoki sufit,...