• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • 2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz
    1 / 15
    2 pokoje po remoncie, garderoba, balkon- Wrzeszcz

    Gdańsk

    • 589 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 387 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania, do którego można wejść i urządzić je po swojemu bez konieczności wykonywania najtrudniejszych prac remontowych- ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę....

  • Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Janowska

    Gdynia » Cisowa » ul. Janowska

    • 729 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w nowoczesnym budynku i widokiem na las!Idealne dla osób ceniących komfort i wygodę!...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Gdyńskich Kosynierów

    Gdańsk » ul. Gdyńskich Kosynierów

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1907 roku przy ul. Gdyńskich Kosynierów 6A, w samym sercu Gdańska - kilka minut od Eur...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Hokejowa

    Gdańsk » ul. Hokejowa

    • 750 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 296 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | ogródek 90 m² | komfort i spokój blisko centrumNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,33 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z windą przy u...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora | StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu...

  • Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę
    1 / 14
    Mieszkanie dwupoziomowe /bliźniak/ogród/ widok na zatokę

    Dębogórze

    • 899 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie z widokiem na zatokę Pucką o powierzchni 85 m², położone w spokojnej miejscowości Dębogórze. Nieruchomość znajduje się w...

  • Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki
    1 / 3
    Okazja! Lokal 5 minut od plaży Mosty/Mechelinki

    Mosty

    • 348 610 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kompaktowy apartament 5 min od plaży + ogród + miejsce parkingowe | Mosty !!!przy zakupie lokalu do końca maja komórka lokatorska cenie mieszkania!!! Na sprzedaż lokal nr 13 o po...

  • Sprzedam Mieszkanie Gdańsk-Rudniki
    1 / 8
    Sprzedam Mieszkanie Gdańsk-Rudniki

    Gdańsk

    • 349 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 587 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe,powierzchnia 46 m,Gdańsk-Rudniki. 3 pokoje kuchnia łazienka+wc przedpokój ogrzewanie centralne Super lokalizacja 4 km do centrum Gdańska Parking p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 1 259 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż ciche, ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,10 m², położone w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość doskonale sprawd...

  • 3 pokoje + poddasze, garaż, piwnica
    1 / 10
    3 pokoje + poddasze, garaż, piwnica

    Gdańsk

    • 779 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 9 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z poddaszem, garażem i piwnicą 77,8 m² + poddasze ok. 30 m² | garaż | piwnica...

  • 2 pokoje z balkonem, 45 m2- Obr. Wybrzeża 10B
    1 / 2
    2 pokoje z balkonem, 45 m2- Obr. Wybrzeża 10B

    Gdańsk

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-31! Do wynajęcia przestronne, bardzo jasne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ulicy Obrońców Wybrzeża 10 w Gdańsku. -Nieruchomość-...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Kołobrzeska
    Mieszkanie Gdańsk Przymorze Wielkie, Kołobrzeska

    Gdańsk

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, kawalerki zlokalizowanej na gdańskim Przymorzu, jednej z najlepiej zlokalizowanych i pożądanych dzielnic Gdańska. Na mieszk...

  • Doskonale skomunikowane 3 pokoje Gdańsk Aniołki
    Doskonale skomunikowane 3 pokoje Gdańsk Aniołki

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 13 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., au...

  • Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich
    Mieszkanie Rumia, Błoń Janowskich

    Rumia

    • 2 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Lubisz nowoczesne i świeże wnętrza na osiedlu z dostępem do DARMOWEJ SIŁOWNI?! To miejsce jest dla Ciebie! Słoneczne, jasne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Rumi przy ul. Błoń Jan...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Żeglarzy

    Gdynia » Oksywie » ul. Żeglarzy

    • 320 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 12 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulną i zaskakująco przestronną kawalerkę położoną w Gdyni Oksywie.To miejsce, które łączy miejski komfort z otoczeniem blisko natu...

  • Mieszkanie Gdynia Karwiny ul. Kazimierza Kruczkowskiego

    Gdynia » Karwiny » pl. Kruczkowskiego

    • 419 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 32,8 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdynia przy ul. Kruczkowskiego. Lokal znajduje się na 3. p...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Morenowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Morenowe Wzgórze

    • 1 099 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 14 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,6 m², położone na 2. piętrze budynku z windą, na kameralnym, zamkniętym osiedlu w zielonej części gdańskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Danusi

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Danusi

    • 849 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dostępna tylko w naszym biurze !Zamieszkaj w centrum Gdańska!Przed budynkiem duży parking dla mieszkańców zabezpieczony bramą automatyczną. LOKALIZACJA:Nieruchomość położon...

  • Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 740 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Letnica - blisko morza!Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,73 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej...

  • Mieszkanie Gdańsk Kowale, Zeusa
    Mieszkanie Gdańsk Kowale, Zeusa

    Gdańsk

    • 600 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m², położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do Gdańska. Ukł...