• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świnoujście
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m², położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy d...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino rynek pierwotny ul. Wiczlińsk...

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Wiczlińska

    • 669 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Jana Kazimierza w prężnie rozwijającej się dzi...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Nasypowa

    Gdynia » Obłuże » ul. Nasypowa

    • 729 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Dworska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Dworska

    • 615 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic - Brzeźno w Gdańsk. Nieruchomość położona jest przy ul. Dworskie...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Cedrowa

    Gdańsk » ul. Cedrowa

    • 639 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 15 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!!!Atuty nieruchomości nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania funkcjonalny układ: salon z aneksem ku...

  • Mieszkanie Gdynia Dąbrowa ul. Rdestowa

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Rdestowa

    • 765 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWA OFERTA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ulicy Rdestowej w dzielnicy Gdynia Dąbrowa.ATUTY NIERUC...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Węglowa

    Gdynia » Śródmieście » ul. Węglowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 24 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 46,43 m2 usytuowany w nowoczesnej i unikalnej inwestycji - Portova, wybudowanej w 2020 r w s...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Potęgowska

    Gdańsk » ul. Potęgowska

    • 869 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ciche i spokojne osiedle,- cichobieżna winda!- blisko komunikacji miejskiej!- klimatyzacja,- dwie łazienki,- taras oraz balkon.CHARA...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 589 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 568 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Warneńska

    Gdańsk » ul. Warneńska

    • 640 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogato rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową i komunikacy...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Czesława Niemena

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Niemena

    • 1 870 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA!!APARTAMENT 131,86m2 FORT FOREST Chwarzno-Wiczlino.ATUTY:- duży taras, - nowoczesny design,- duże okna,- wysoka jakość zastosowanych materiałów,- winda w budynku- klimat...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 470 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Aniołki ul. Wrocławska

    Gdańsk » Aniołki » ul. Wrocławska

    • 839 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY:- Po generalnym remoncie!- Tylko ok. 10 min od ulicy Długiej!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Nowoczesny design- Sp...

  • Mieszkanie Gdynia Obłuże ul. Adm. J. Unruga

    Gdynia » Obłuże » ul. Unruga

    • 499 900 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na Gdyńskim Obłużu - z murowanym garażem!Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 57,5 m², położonego w spokojnej, zielonej oko...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 644 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 13 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Igielnicka

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Igielnicka

    • 649 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY: - idealna lokalizacja - ul. Igielnicka tuż obok Gdańskiej starówki i Motławy - gotowe do wejścia i wydania- idealne pod wynajem krótkotermino...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Gdańska

    Gdańsk » Brzeźno

    • 1 220 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 15 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie położone zaledwie 300 m od plaży oraz parku. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 70 i dzieli się na:-...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 586 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Janki Bryla

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Bryla

    • 809 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja.- renomowany deweloper- pełne wyposażenie i umeblowanie (zawarte w cenie)- zadbane nowoczesne os...