• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Pogórze ul. Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 549 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 12 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,07m2 położone na Pogórzu. Mieszkanie w stanie deweloperskim premium, położone na osiedl...

  • Mieszkanie Gdynia Witomino ul. Konwaliowa

    Gdynia » Witomino-Radiostacja » ul. Konwaliowa

    • 449 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 17 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !!HOT OFERTA!!!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia!- osobna kuchnia!- piwnica!- bliskość komunikacji!CHARAKTERYSTYKA:Mieszkanie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 834 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Kartuska

    Gdańsk » Siedlce » ul. Kartuska

    • 749 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    ATUTY: - 3 niezależne pokoje, - dwustronna ekspozycja,- gotowe do wprowadzenia, po remoncie- nowy sprzęt AGD w cenie po gwarancji - świetna lokalizacja 2KM do Gdańsk śródmieście! C...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 605 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 16 352 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 799 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ! HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdańsku Letnicy - Nowa Letnica.Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powier...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Prof. Romualda Cebertowicza

    Gdańsk » Chełm » ul. Cebertowicza

    • 495 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m2 położone w świetnej lokalizacji blisko komunikacji miejskiej...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 320 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 12 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Morena, Piecki-Migowo ul. Prof. Stefana Myczkow...

    Gdańsk » Piecki-Migowo » ul. Myczkowskiego

    • 629 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,60 m², zlokalizowanego w Gdańsku, przy ul. prof. Stefana Myczkowskie...

  • Mieszkanie Mosty ul. Cedrowa

    Mosty » ul. Cedrowa

    • 725 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 55,86 m2 / całkowitej 80,86 m2, wybudowany w 2023 roku. Usytuowany jest na ogrodzonej dzi...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Łucznicza

    Gdańsk » ul. Łucznicza

    • 1 850 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    !! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- 7 minuty autem do Obwodnicy Trójmiasta,- miejsce parkingowe za szlabanem,- 50 m do przystanku autobusowego,- 15...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Zielona

    Gdynia » Oksywie » ul. Zielona

    • 599 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,60m2 położone w centrum dzielnicy Gdynia Oksywie. Nieruchomość wykończona z dbałością o...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Stanisława Lema

    Gdańsk » ul. Lema

    • 649 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Idealne dla Pary lub pod inwestycje!- cichobieżna winda!- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone!- wysoki...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Potokowa

    Gdańsk » ul. Potokowa

    • 699 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 15 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż tylko w Pepper House! ATUTY: - piękny widok - duży, przestronny balkon - wydanie natychmiastowe- kameralna zabudowa - tylko 3 mieszkania na klatce - przynależy 10 m2 po...

  • Mieszkanie Rumia ul. Błoń Janowskich

    Rumia

    • 503 259 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na ulicy Błoń Janowskich, w Rumi, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka fantastycznego...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 116 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 16 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Morska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Morska

    • 849 999 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Prestiżowa lokalizacja na granicy Śródmieścia i Działek Leśnych Generalny remont zakończony w 2019 roku Nowoczesn...

  • Mieszkanie Gdynia Chwarzno-Wiczlino ul. Św. Faustyny

    Gdynia » Chwarzno-Wiczlino » ul. Faustyny

    • 589 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTEPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- mieszkanie gotowe do wejścia,- parter z wyjściem na ogród, - komórka lokatorska, - wysoki standa...

  • Mieszkanie Rumia ul. Błoń Janowskich

    Rumia

    • 281 865 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 640 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 411 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro