• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 614)
  • Mieszkanie Gdańsk Żabianka ul. Jakuba Wejhera

    Gdańsk » Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia » ul. Wejhera

    • 499 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSEATUTY:- doskonała lokalizacja, 12 minut SKM Gdańsk Żabianka, 3 minuty do parku Przymorze, 10 minut do morza,- wymieniona instalacja elektryczna i hydra...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Partyzantów

    Gdynia » Śródmieście » ul. Partyzantów

    • 867 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ Świetna lokalizacja - 700 m do Bulwaru Nadmorskiego✅ Doskonała komunikacja - 500 m do SKM Wzgórze, 100 m do przystanku ZKM✅ Komfortowe rozwiązania - winda, ba...

  • Mieszkanie Gdańsk Suchanino ul. Macieja Kamieńskiego

    Gdańsk » Suchanino » ul. Kamieńskiego

    • 595 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 42,42 m², położone w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Suchanino. Zaledwie 10 mi...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Starogardzka

    Straszyn » ul. Starogardzka

    • 659 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 170 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!! ATUTY NIERUCHOMOSCI: - nowoczesne i słoneczne mieszkanie,- funkcjonalny układ,- komfortowa lokalizacja,- pełne zaplecze usługowo-handlowe,-...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 499 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !! NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻY - OSTATNIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ Z ODBIOREM W TYM ROKUPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zap...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 079 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Franciszka Rakoczego

    Gdańsk » ul. Rakoczego

    • 3 500 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 14 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEATUTY:- fenomenalna lokalizacja - wysokiej jakości wykończenie- 2 niezależne sypialnie- pełna infrastruktura handlowa i usługowaCHARAKTERYSTYKAOferuje...

  • Mieszkanie Gdynia Oksywie ul. Inż. J. Śmidowicza

    Gdynia » Oksywie » ul. Śmidowicza

    • 649 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- słoneczne mieszkanie- gotowe do wejścia - miejsce w hali garażowej- duża komórka lokatorska- zabudowa stała wykonana prze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 349 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Rumia ul. Szczecińska

    Rumia » ul. Szczecińska

    • 425 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rumi Janowo przy ul. Szczecińskiej. ATUTY NIERUCHOMOŚĆ:- świetna lokalizacja,- duży balk...

  • Mieszkanie Gdańsk Przymorze ul. Śląska

    Gdańsk » Przymorze Małe » ul. Śląska

    • 2 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    SUPER OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowe budwonictwo 2022 rok- w pełni wyposażone- gotowe do zamieszkania- niska zabudowa- 10minut do plaży i 6 minut do...

  • Mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie ul. Jaśminowa

    Gdynia » Pustki Cisowskie-Demptowo » ul. Jaśminowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House!ATUTY NIERUCHOMOŚĆI:- bliskość lasu- sąsiedztwo terenów rekreacyjnych- cicha, spokojna okolica- pełna infrastruktura usługowo - handlowa- d...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 999 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 653 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Bobrowa

    Gdańsk » Oliwa » ul. Bobrowa

    • 699 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA  W PEPPER HOUSE !ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- trzy niezależne pokoje z balkonem- piękny widok na las i morze- słoneczne wnętrze - budynek zlokalizowany przy ścianie lasu-...

  • Mieszkanie Gdańsk Zaspa ul. Konstantego Ciołkowskiego

    Gdańsk » Zaspa-Młyniec » ul. Ciołkowskiego

    • 860 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż - Przestronne 4-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Zaspa-Rozstaje Lokalizacja: ul. Ciołkowskiego, Gdańsk Zaspa-Rozstaje Widok: z okien rozciąga się panorama miasta oraz Zatok...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 644 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 708 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 599 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 759 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna ekspozycja,- widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy,- funkcjonalny rozkład pomieszczeń,- doskonała komunikacja z całym Trójmiastem,- bogata infrastr...