• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Sopotem

(1 615)
  • Mieszkanie Gdańsk Oliwa ul. Artura Grottgera

    Gdańsk » Oliwa » ul. Grottgera

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- słoneczna ekspozycja,- widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy,- funkcjonalny rozkład pomieszczeń,- doskonała komunikacja z całym Trójmiastem,- bogata infrastr...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 699 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 18 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • Mieszkanie Gdańsk Orunia ul. Junacka

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Junacka

    • 445 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPERHOUSE Przestronne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Oruni. Dla rodziny lub jako propozycja inwestycyjna pod wynajem. ATUTY NIERUCHOMOŚCI...

  • Mieszkanie Gdańsk Maćkowy ul. Starogardzka

    Gdańsk » ul. Starogardzka

    • 2 300 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- miejsce postojowe- gustowne i nowoczesne budownictwo- świetnie skomunikowana okolica- zamknięte osiedle- duża piwnica- balkonLOKALIZ...

  • Mieszkanie Rumia ul. Kosynierów

    Rumia » ul. Kosynierów

    • 639 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 9 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Rumi na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Rumia Park z 2010 r. ...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 040 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 15 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Gdynia Cisowa ul. Chylońska

    Gdynia » Cisowa » ul. Chylońska

    • 419 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSEATUTY NIERUCHOMOŚCI- jasne i przestronne- niedawno po częściowym remoncie- świetny układ- słoneczny salon z dużym balkonem- doskonale skomunikow...

  • Mieszkanie Gdańsk Zakoniczyn ul. Konrada Guderskiego

    Gdańsk » ul. Guderskiego

    • 659 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 820 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- cicha i spokojna okolica,- świetnie skomunikowane,- niska zabudowa,- dużo terenów zielonych i rekreacyjnych,- blisko obwodnicy,- pełna baza handlowo-usługowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Kościuszki

    Gdynia » Śródmieście » ul. Kościuszki

    • 615 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,75 m², położona w prestiżowej lokalizacji - bezpośrednio...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 733 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 18 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 482 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • Mieszkanie Gdańsk Brzeźno ul. Mazurska

    Gdańsk » Brzeźno » ul. Mazurska

    • 1 290 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 17 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie z widokiem na wody Zatoki położone zaledwie 4 minuty od plaży miejskiej w Brzeź...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 739 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Jana Strakowskiego

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Strakowskiego

    • 639 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    ATUTY:- mieszkanie po generalnym remoncie,- wysoki standard wykończenia,- bliskość komunikacji miejskiej,- przynależny ogródek oraz piwnica,- widok na tereny zielone i ogródek,- sł...

  • Mieszkanie Pogórze ul. Ignacego Paderewskiego

    Pogórze » ul. Paderewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 052 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Podwyższony standard budynku,- Elegancka, nowoczesna klatka schodowa,- Winda w budynku,- Mieszkanie urz...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 771 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Pogórze ul. Tadeusza Kościuszki

    Pogórze » ul. Kościuszki

    • 599 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- gotowe do wprowadzenia,- ustawne, funkcjonalne,- duży, słoneczny OGRÓD i TARAS! - ekspozycja południowa -...

  • Mieszkanie Rumia rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Rumia » ul. Mickiewicza

    • 545 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !! NOWY BUDYNEK W SPRZEDAŻY - OSTATNIE MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ Z ODBIOREM W TYM ROKUPo błyskawicznej sprzedaży pierwszego etapu - zap...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 683 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Połczyńska

    Gdańsk » ul. Połczyńska

    • 799 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY:- nowe budownictwo,- spokojna okolica,- wysoki standard wykończenia,- dwa miejsca postojowe,- duża komórka lokatorskaNIERUCHOMOŚĆ:Mie...