• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Sosnowiec Zagórze ul. Dmowskiego Romana

    Sosnowiec » Zagórze » rondo Dmowskiego

    • 439 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na osiedlu w Zagórzu po kapitalnym remoncie z wyposażoną kuchnią. Powierzchnia mieszkania 61m2. Trzy osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wc, pralnia oraz balkon i 2 prz...

  • Mieszkanie Radom ul. Główna

    Radom » ul. Główna

    • 515 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: dwukondygnacyjne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i miejscem parkingowym - ul. Główna, Zamłynie, RadomPrzestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,...

  • Mieszkanie Sochaczew ul. Konstytucji 3 Maja

    Sochaczew » pl. Konstytucji 3 Maja

    • 389 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, na osiedlu Victoria.Powierzchnia lokalu mieszkalnego: 65,35 m²Powierzchnia piwnicy: 8,20 m²Układ pomieszczeń: 3 p...

  • Mieszkanie 76m2, 4 pok. II p. Ełk Tuwima 3

    Ełk

    • 570 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ełku na os. Tuwima przy ulicy Tuwima 3.Mieszkanie o powierzchni 76,46m2 znajduje się na II p...

  • Mieszkanie Tczew ul. Jana Sobieskiego

    Tczew » ul. Jana Sobieskiego

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    2 pokoje po generalnym remoncie!TCZEW, ul. Jana Sobieskiego Doskonała przestrzeń dla pary bądź singla! MIESZKANIE: Na sprzedaż ciche, ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie,...

  • Mieszkanie Wrocław Stare Miasto ul. Stanisława Dubois

    Wrocław » Stare Miasto » ul. Dubois

    • 890 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 16 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    ul. Dubois okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwustronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,5 m w apartamentowcu z 2015 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w...

  • Mieszkanie Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 329 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy do sprzedaży dwie połowy tego samego domu (oddzielne mieszkania) w Miłomłynie w woj. warmińsko - mazurskim: 1. pierwsza połowa domu o pow. 85 m2 składa się z 3 prze...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 590 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mieszkanie w PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI, idealne do zamieszkania, wynajmu lub z przeznaczeniem na działalność.OGROMNE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE! LOKALIZACJA:Ulica Świętojańska to najważ...

  • Duże mieszkanie 3-pokojowe w pobliżu Serenady

    Kraków » Nowa Huta » os. Osiedle Kombatantów

    • 695 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Os. Kombatantów Pragnę przedstawić Państwu ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania o funkcjonalnym układzie, położonego na 2. piętrze w...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo ul. Marynin

    Warszawa » Bemowo » ul. Marynin

    • 1 249 800 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 18 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem - Warszawa Bemowo Górce. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku z 2025r. przy ul. Maryn...

  • Apartament 90 m² | 4 pokoje | Parter | Przestronne

    Grójec

    • 899 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 989 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Apartament 90 m² | 4 pokoje | Parter | Grójec – ul. Maratońska Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m², zlokalizowane na parterze przy ul. Maratońskiej...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście

    Gliwice » Śródmieście

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukałeś mieszkania w Śródmieściu Gliwic? Miejsca na gabinet, małe biuro albo salon kosmetyczny? Ta kawalerka o powierzchni 21,5 m² na pierwszym piętrze kamienicy...

  • Mieszkanie Gdynia Śródmieście ul. Władysława Iv

    Gdynia » Śródmieście » ul. Władysława IV

    • 943 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 18 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    APARTAMENT W CENTRUM MIASTA GDYNI APARTAMENTApartament w bardzo wysokim standardzie, po remoncie, znajdujące się na 5 piętrze w kamienicy z nowoczesną windą. Apartament o powierzc...

  • Kawalerka lub Biuro / Kancelaria

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkanie 42 m² | parter | południowa ekspozycja | klimatyzacja | bez PCC | Leszno,Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m². Położone na parterze n...

  • Mieszkanie Gdynia Działki Leśne ul. Śląska

    Gdynia » Działki Leśne » ul. Śląska

    • 449 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowa inwestycja w sercu Gdyni!LOKALIZACJA:Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Lawendowe Wzgórze.Bardzo dobrze skomunikowane z całym Gdańskiem. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, blisko wyjazd na obwodni...

  • Mieszkanie Gdańsk Siedlce ul. Lecha Bądkowskiego

    Gdańsk » Siedlce » ul. Bądkowskiego

    • 630 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU!LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum, a jednocze...

  • Mieszkanie Gdańsk Stare Miasto ul. Długi Targ

    Gdańsk » ul. Długi Targ

    • 4 300 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    TO TU w Sercu Starego Miasta możemy cieszyć się życiem kulturalnym czy też oświatowym m.in. Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, liczne Muzea i wystawy Wyspa Spichrzów z Am...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Nowa Huta, Bieńczyce ul. rondo Piastowsk...

    Kraków » Nowa Huta » rondo Rondo Solidarności

    • 340 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Ronda Piastowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszka...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. Janowa Wola

    Kraków » Podgórze » ul. Janowa Wola

    • 627 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Janowa Wola. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...