• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Saska Kępa ul. Zwycięzców

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Zwycięzców

    • 14 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Opis nieruchomościOferuję na wynajem komfortowy apartament typu penthouse o powierzchni 176 m2 usytuowany na szóstym piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość znajduje się...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Władysława Umińskiego

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Umińskiego

    • 769 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 23 304 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy...

  • Mieszkanie Lubaczów

    Lubaczów

    • 390 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m² | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² , położo...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 397 110 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie krasne wykończona łazienka oraz umeblowana kuchnia - parter. Marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, gdzie komfort, design i funkcjonalność idą w parze? Preze...

  • Mieszkanie Białystok Dziesięciny ul. Palmowa

    Białystok » Dziesięciny » ul. Palmowa

    • 479 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1982 roku. Budynek po termomodernizacji i z odnowioną elewacją, w d...

  • Mieszkanie Gliwice Wojska Polskiego

    Gliwice » Wojska Polskiego

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w niskim wolnostojącym, ocieplonym budynku znajdujące się przy ulicy Karolinki. Mieszkanie (54,33 m2) znajduję się na pierwszym...

  • Mieszkanie Białystok

    Białystok

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    | ***Nowoczesna i przestronna kawalerka na wynajem*** Ścisłe centrum Białegostoku Wyremontowana kamienica, Wysoki standard, Nowoczesne mieszkanie, P...

  • Mieszkanie Lubaczów Lubaczów

    Lubaczów

    • 370 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Mieszkanie Lubaczów Bezczynszowe. Mieszkanie na sprzedaż - Lubaczów | 60 m² | Parter Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m² , położone...

  • Mieszkanie Krasne Krasne

    Krasne

    • 443 730 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 299 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedana słoneczne, funkcjonalne i gotowe do aranżacji mieszkanie znajdujące się na dziesiątym piętrze w bloku z windą po termomodernizacji w Rybniku przy ulicy Dworek. Mies...

  • Mieszkanie Sobótka ul. Rynek

    Sobótka » rynek Rynek

    • 350 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Czy marzysz żeby zamieszkać w samym centrum Sobótki?O której walorach nie trzeba wiele mówić. Piękna miejscowość i wszytko w zasięgu ręki...szkoła p...

  • Mieszkanie Warszawa Praga Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 395 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Zapraszamy! Jednopokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji - Grochowska 96, w okolicy Placu Szembeka. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób chcą...

  • Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie /ul. Jagiellonów, Jarosław.

    Jarosław

    • 365 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jarosław, ul. Jagiellonów Do sprzedania przytulne, jasne, „środkowe” mieszkanie o powierzchni 54,18 m2 na III piętrze w IV - piętrowym bloku położone w jednej z najlepszej i najwy...

  • Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M5 pow. 74 m2, Zamość ul. Zamoyskiego,

    Zamość

    • 450 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 6 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na jedenastym piętrze w 11-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon z wyjściem na bal...

  • Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,
    1 / 16
    Mieszkanie M 4 pow. 62 m2, Zamość ul. Wyszyńskiego,

    Zamość

    • 478 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9-piętrowym budynku, z dużym balkonem typu loggia. W skład mieszkania wchodzą: jasny salon (13 m2 ), połączony...

  • Wyjątkowa nieruchomość położoną w centrum Gdańska
    Wyjątkowa nieruchomość położoną w centrum Gdańska

    Gdańsk

    • 920 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż – komfortowy apartament w prestiżowej lokalizacji, ul. Długa, Gdańsk – Stare Miasto Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w samym centrum Gdańska, przy...

  • Nieruchomości
    1 / 5
    Nieruchomości

    Miechów

    • 399 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie znajduje się w cichej okolicy.obok bloku jest parking dla mieszkańców oraz plac zieleni Nr tel [tel]

  • Mieszkanie Śrem,
    1 / 14
    Mieszkanie Śrem,

    Śrem

    • 340 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,10 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku po termomod...

  • Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój
    1 / 11
    Piękne M3 z tarasem - Cieplice Śląskie - Zdrój

    Jelenia Góra

    • 760 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 12 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni 59,06m2 zn...