• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • 3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon
    1 / 15
    3 pokoje w centrum Oleśnicy | 1 piętro | balkon

    Oleśnica

    • 460 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje w samym sercu Oleśnicy | 1 piętro | balkon | parking | ul. Lwowska Jeśli centrum miasta, wygoda 1 piętra i funkcjonalny układ są dla Ciebie kluczowe — właśnie znalazłeś m...

  • Mieszkanie w Kole 60mkw
    1 / 16
    Mieszkanie w Kole 60mkw

    Koło

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie w centrum osiedla Nowa Kolejowa w Kole trzecie piętro w trzy piętrowym bloku ,., Lokalizacja wprost idealna PKP PKS CENTRA HANDLOWE i SZKOŁY.Mieszkanie do zamieszkania...

  • 3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki
    1 / 5
    3pok z pięknym widokiem przy parku na os. Dolinki

    Gorzów Wielkopolski

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o pow. 48mkw położone na 7 piętrze w bloku 10p. na os. Dolinki. Nowe drzwi wejściowe i okna PCV; reszta nadaje się do remontu....

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletniego
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Wilanów, Miasteczko Wilanów, Sejmu Czteroletn...

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej w pre...

  • 4-pokojowe mieszkanie z balkonem odbiór IV kw. 2026

    Kraków

    • 850 133 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokoje / 45 m2 / Nowe Branice / Kraków

    Kraków

    • 546 595 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego
    1 / 9
    Mieszkanie Wejherowo Śródmieście, 10 Lutego

    Wejherowo

    • 419 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | 3 POKOJE | DO WYKOŃCZENIA | BALKON | PIWNICA | CENTRUM | WEJHEROWO | Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w samym centrum Wejherowa - ul. 10 Lutego. L...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...

  • Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze
    1 / 16
    Okazja! Nowe i nowoczesne 6 pokoi + poddasze

    Marki

    • 1 320 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą – 132,5 m² z balkonem, strychem i wyposażeniem! Przestron...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Kraków

    • 500 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 32,28m2 z dużym balkonem położone w bloku czteropiętrowym bez windy. Osiedle Na Kozłówce w cichej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja 5 mi...

  • NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie
    NOWE 3 pokojowe z 2 balkonami / WYKOŃCZONE mieszkanie

    Warszawa

    • 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 14 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pok. 57 m2 - ul. Kąty Grodziskie 19E Sprzedam BEZPOŚREDNIO, NOWE mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji "Osiedle Natura" przy ul. Kąty Grodziskie 19 E (w pobliżu ul...

  • Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.
    1 / 3
    Praga Południe, ul.Dwernickiego, 51 m2 -2 pokoje, II/III p.

    Warszawa

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam bezpośrednio tradycyjne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Dwernickiego. W/g księgi wieczystej powierzchnia 51,25 m2. Wysokość 2,75 m, mieszkanie rozkładowe, wejście do poko...

  • 4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.
    1 / 15
    4-pokojowe mieszkanie z 2 miejscami postojowymi i kom. lok.

    Wieliszew

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży mieszkanie 76,61 m2 (wliczając ścianki działowe) w Wieliszewie (ul. Porucznika Ryszarda Gubały 8) bez pośrednika. Znajduje się na ostatnim trzecim piętrze. Budynek z 2...

  • Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj
    1 / 10
    Mieszkanie 2-pokojowe, 55,57 m2, ul. Raciborska, Ruczaj

    Kraków

    • 790 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,57 m2, zlokalizowane na I piętrze 4-piętrowego budynku z 2002 roku przy ul. Raciborskiej, w dzielnicy Dębniki - Ruczaj. Mieszkan...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 7
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 707 808 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem D13 o pow. 48,48 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 8
    Mieszkanie sprzedam

    Pułtusk

    • 240 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku dwupiętrowym. Okna wychodzą na stronę wschodnio-zachodnią dużo słonka.Mieszkanie jest środkowe bardzo ciepłe. Duża szafa przesuwna w zabudow...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 4
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 687 744 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 299 096 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. D...