• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 507 315 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 854 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem G127 o pow. 32,73 m2, położone na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miej...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 7
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 poko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 578 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytu...

  • Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego
    1 / 6
    Mieszkanie Międzyzdroje, Gryfa Pomorskiego

    Międzyzdroje

    • 516 600 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 15 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    APARTAMENTY W MIĘDZYZDROJACH - NIERUCHOMOŚĆ PO ODBIORACH I WOLNA OD OBCIĄŻEŃ ! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem A.4.02 o pow. 33,60 m, położone na trzecim...

  • Mieszkanie Mielno
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 929 386 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 21 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-26 o pow. 44,71 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 202 240 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 12
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 549 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 14 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Sianów
    1 / 3
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 152 915 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 6 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie jednopokojo...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...

  • Mieszkanie Mielno
    1 / 9
    Mieszkanie Mielno

    Mielno

    • 996 929 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 22 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament U-IV-25 o pow. 45,28 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od st...

  • Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności
    1 / 6
    Mieszkanie Świnoujście, Plac Wolności

    Świnoujście

    • 428 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 759 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - Salon z an...

  • Mieszkanie Gąski gm. Mielno
    1 / 6
    Mieszkanie Gąski gm. Mielno

    Gąski

    • 841 126 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 17 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem F76 o pow. 48,62 m2, położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea w miejs...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 809 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 9 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe Przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2. Prezentowane mie...

  • Mieszkanie Sianów
    Mieszkanie Sianów

    Sianów

    • 260 642 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kolejny etap budowy osiedla Bajkowego w Sianowie. Mieszkanie 2-pokojowe B-P-5 o powierzchni 38,05 m2 z tarasem usytuowane na parterze. W skład nieruchomości wchodzi: - przedpokój...

  • Mieszkanie Świnoujście
    1 / 15
    Mieszkanie Świnoujście

    Świnoujście

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- Warszów. W skład dwupoziomowego mieszkania...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...