• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd
    1 / 7
    Mieszkanie Biskupa Dominika Wzgórze Świętego Maksymiliana Gd

    Gdynia

    • 685 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie zlokalizowane w znakomitej lokalizacji - przy ul. BP. Dominika. Świeżo wyremontowana klatka schodowa. Zadbana reprezentacyjna kamienica z 1955 r. Po remoncie. Powierz...

  • Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.
    1 / 16
    Apartament wakacyjny na sprzedaż Kołobrzeg - Podczele.

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Apartament wakacyjny na sprzedaż - Kołobrzeg Podczele. Na sprzedaż zadbany apartament wakacyjny usytuowany w Kołobrzegu w dzielnicy Podczele. Znakomicie skomunikowana, cicha część...

  • Mieszkanie Legnica, Wjazdowa
    1 / 5
    Mieszkanie Legnica, Wjazdowa

    Legnica

    • 340 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż -lokal mieszkalny ul Wjazdowa Legnica, ul. Wjazdowa Powierzchnia: 67 m² Piwnica: 3 m² Liczba pomieszczeń: 3 Piętro: parter Ogrzewanie: miejskie Stan techniczny: w trak...

  • Sprzedam bezpośrednio kawalerkę po remoncie
    1 / 10
    Sprzedam bezpośrednio kawalerkę po remoncie

    Żyrardów

    • 369 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka znajdująca sie przy ul. Spółdzielczej. Powierzchnia 32,7m plus piwnica 2,9m2. Mieszkanie składa się z pokoju, garderoby, przedpokoju, łazienki z prysznicem i...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 1 660 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Klimatyczne mieszkanie. Mieszkanie w samym centrum miasta w odnowionej kamienicy. Na 83 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wyodrębniona "st...

  • Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow
    Sprzedam świetnie trzypokojowe mieszkanie. 0% prow

    Garby

    • 444 721 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji
    Sprzedam duże trzypokojowe mieszkanie. 0% prowizji

    Garby

    • 475 157 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem
    Świetnie dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Garby

    • 406 415 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.
    Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w dobrej cenie.

    Garby

    • 476 494 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości CASTLE
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje na Pradze- Południe!
    1 / 8
    2 pokoje na Pradze- Południe!

    Warszawa

    • 819 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze- Południe, przy ulicy Grenadierów. Powierzchnia: 49,10 m² Piętro: 7 (winda) Liczba pokoi: 2 Balkon: Tak Garderoby: 2...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, Kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego w pres...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 10
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 329 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o łącznej powierzchni wraz z pomieszczeniami przynależnymi wynoszącej 42 m². Położone na 2. piętrze ocieplonego bloku na Osiedlu Pias...

  • Mieszkanie Białogard, Lipowa
    1 / 12
    Mieszkanie Białogard, Lipowa

    Białogard

    • 239 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 74,19 m2, a mieszkalnej 57,24 m, położone w samym sercu Białogardu, w spo...

  • Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Szczytno Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe

    Szczytno

    • 350 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59.64 m², położone na I piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Lanca. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oddzielne...

  • Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze
    1 / 12
    Nowoczesny apartament z pięknym widokiem na 21 piętrze

    Rzeszów

    • 1 860 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 14 880 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszka...

  • Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie
    1 / 16
    Apartament 3 pokoje Browary Warszawskie

    Warszawa

    • 8 180 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Super lokalizacja Browary Warszawskie Do wynajęcia od stycznia Obok hotelu Hilton i placu Europejskiego Umeblowane i pięknie wykończone wraz z wyposażeniem 2 osobne sypialnie:...

  • Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!
    1 / 8
    Mieszkanie dla Ciebie od zaraz!

    Gorzów Wielkopolski

    • 459 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne, przestronne mieszkanie po remoncie na osiedlu Staszica! 3 niezależne pokoje, funkcjonalna i ergonomiczna w pełni wyposażona kuchnia (nowa zmywarka, piekarnik i okap) oraz k...

  • Mieszkanie Myszków
    1 / 7
    Mieszkanie Myszków

    Myszków

    • 199 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro Michalczyk Nieruchomości zaprasza do zakupu mieszkania Myszków, ul. Pułaskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81 m, położone na pierwszym piętrze w Myszko...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska
    1 / 12
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Kołobrzeska

    Ustronie Morskie

    • 360 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w cichej okolicy, 800 metrów od morza! Lokal znajduje się na poddaszu 5- rodzinnej kamienicy. Budynek ocieplony, klatka schodowa w trakcie rem...

  • Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza
    1 / 10
    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza

    Trepcza

    • 290 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokal mieszkalny dwupoziomowy 90 mkw. Trepcza Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 90 mkw., dwupoziomowy, zlokalizowany w Trepczy, w gminie Sanok w powiecie sanockim. Mi...