• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie wlasnosciowe

    Zwoleń

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam własnościowe mieszkanie o powierzchni 48m2 położone w Zwoleniu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z szerokiego korytarza, kuchni, łazienki oraz dwóch nieprze...

  • OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM
    1 / 16
    OKAZJA W TORREVIEJA! UMEBLOWANE MIESZKANIE Z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 493 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Odkryj ten przestronny i jasny apartament położony w jednej z najlepszych dzielnic Torrevieja, idealny do całorocznego zamieszkania lub spędzenia niezapomnianych wakacji. Nieruchom...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Źródłowa
    1 / 11
    Mieszkanie Kielce Ksm, Źródłowa

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Biuro nieruchomości Terra Home prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Kielcach KSM, ul. Źródłowa To propozycja ide...

  • Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie
    1 / 12
    Stylowy apartament - morze – 2 pokoje + parking w cenie

    Niechorze

    • 579 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Apartament 48,33 m² z antresolą – 450 m od plaży | Niechorze, ul. Zaciszna | Bez prowizji Niechorze, ul. Zaciszna 579 000 zł netto + VAT (23%) Miejsce postojowe w cenie W peł...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,30 m² (do tego piwnica 6,25 m²), zlokalizowane na Osiedl...

  • Mieszkanie Świdnica Cicha okolica, Świdnica
    1 / 9
    Mieszkanie Świdnica Cicha okolica, Świdnica

    Świdnica

    • 605 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym, sypialnia,...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Gliwice

    • 629 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem!
    1 / 8
    Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem!

    Gdańsk

    • 699 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,38 m² z dużym balkonem – ul. Świrskiego Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierz...

  • Nieruchomość - Wysiedle

    Wysiedle

    • 41 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 977 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Burmistrz Łobza ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na zbycie udziału Gminy Łobez w ½ części prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej numerem geodezy...

  • 3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.
    1 / 6
    3 pokojowe. Deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.

    Gdynia

    • 514 077 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 080 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Deweloperskie mieszkania, bez opłat i prowizji. Szybki odbiór. W ofercie 3 pok. mieszkania w Gdyni: - z pakietem mega rabatów - bezpośredni zakup bez prowizji, opłat i podatku PC...

  • Mieszkania deweloperskie. Świetna lokalizacja
    1 / 8
    Mieszkania deweloperskie. Świetna lokalizacja

    Gdańsk

    • 750 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 155 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w świetnej lokalizacji, Gdańsk Siedlce/Śródmieście. Oferujemy mieszkania do odbioru i bez dodatkowych opłat i prowizji: - z pakietem mega rabatów - odbiory od zaraz...

  • Gdynia. 4 pok. deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.
    1 / 4
    Gdynia. 4 pok. deweloperskie mieszkania. Szybki odbiór.

    Gdynia

    • 638 910 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Deweloperskie mieszkania, bez opłat i prowizji. Szybki odbiór na kwiecień. W ofercie 4 pok. mieszkania w Gdyni: - posiadamy pakiet mega rabatów - bezpośredni zakup bez prowizji,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Turystyczna

    Jastrzębie-Zdrój

    • 375 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-6, w układzie pokoi 2x2, starannie wykończone, o powierzchni 70 m², położone na VII piętrze wysokiego bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 696 030 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 52.93 m2, 3 pokoje, parter, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 808 165 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 68,78 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka
    1 / 4
    Mieszkanie Lublin Wrotków, Zemborzycka

    Lublin

    • 393 666 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 14 060 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie Wrotków, Lublin Na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 28,84 m2, położone na parterze nowoczesnego, 5-kondygnacyjnego budynku...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 817 454 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 773 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 64,24m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. PROMOCJA! W tej cenie dostajesz miejsce postojowe oraz system Smart Home !!! WGN Centrum Nierucho...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 8
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 249 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy ofertę 3 pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym przy Al. Wolności w Gł...

  • Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin Centrum, Centrum

    Lublin

    • 824 418 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 65.43 m2, 4 pokoje, Lublin, Sprzedaż. WGN Centrum Nieruchomości Lublin! U Nas nie płacisz PROWIZJI oraz skorzystasz z maksymalnych rab...