• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 288)
  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Krowodrza ul. Pielęgniarek

    Kraków » Krowodrza » ul. Pielęgniarek

    • 919 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy ul. Pielęgniarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krak...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Wola Justowska ul. Emaus

    Kraków » Krowodrza » ul. Emaus

    • 1 750 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 25 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Podgórze, Podgórze ul. rynek Podgórski

    Kraków » Podgórze » rynek Rynek

    • 639 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 14 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Rynku Podgórskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszk...

  • Mieszkanie Jaworzyna Śląska

    Jaworzyna Śląska

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,54 m2, położone w kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Mieszkanie ma obecnie układ przejściowy i składa się : - kuchni przy w...

  • Mieszkanie Białystok ul. Rzemieślnicza

    Białystok » ul. Rzemieślnicza

    • 399 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przestrzeni, którą możesz zaaranżować od A do Z według własnego gustu i potrzeb? Oto idealna propozycja dla Ciebie!To idealna oferta dla:-Osób poszukujących mieszkania inwe...

  • Mieszkanie Białystok ul. Jana Iii Sobieskiego

    Białystok » ul. Jana III Sobieskiego

    • 420 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z cegły przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku.Mieszkanie jest po remoncie, co obejmu...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Lawendowe Wzgórze

    Gdańsk » ul. Lawendowe Wzgórze

    • 620 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA To idealna propozycja dla singli, studentów, par oraz osób starszych, które szukają komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji i z wygodnym dostępem do komunikacji...

  • Mieszkanie Świdnica ul. Bolesława Śmiałego

    Świdnica » ul. Bolesława Śmiałego

    • 750 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie . Mieszkanie przeszło kapit...

  • Mieszkanie Szczawnica

    Szczawnica

    • 438 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż Uzdrowisko Szczawnica - PIENINY. Cena: 438 000 zł Powierzchnia mieszkania: 37,12 m . Pomieszczenia: 2 pokoje, łazienka, piwnica. Piwnica/komórka: 4...

  • Mieszkanie Trzebownisko Zaczernie rynek pierwotny

    Trzebownisko

    • 530 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych mieszkań w budynku w stanie surowym zamkniętym, położonym w spokojnej i dynamicznie rozwijając...

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • **Towarowa**
    1 / 10
    **Towarowa**

    Białystok

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 57,80m2 usytuowane na czwartym piętrze w budynku IV-piętrowym przy ulicy Towarowej w dzielnicy Piasta. Na przestrzeń mieszkalna składa się: -salon z balko...

  • Mieszkanie Żabno
    1 / 14
    Mieszkanie Żabno

    Żabno

    • 270 840 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie deweloperskie 36,60 m, ul. 3 Maja, Żabno, powiat tarnowski - Centrum miasta Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,60 m, położone w...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam Mieszkanie

    Salno

    • 204 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z działką i garażem – Salno, gmina Gruta (20 minut od Grudziądza) Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni...

  • Mieszkanie Kielce Ksm, Tomasza Zielińskiego
    1 / 14
    Mieszkanie Kielce Ksm, Tomasza Zielińskiego

    Kielce

    • 399 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie 37 m | KSM, ul. Zielińskiego, Kielce Biuro nieruchomości Terra Home przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m,...

  • Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe, 2 balkony, blok z windą z 2017r

    Kraków

    • 800 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kraków – Prądnik Biały, ul. Glogera Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | I piętro | Winda Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,85 m², położone n...

  • Mieszkanie Bojanowo,
    1 / 9
    Mieszkanie Bojanowo,

    Bojanowo

    • 239 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedania mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w samym centrum Bojanowa. Kamienica przeszła w ostatnim czasie kap...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie z pięknym tarasem!

    Warszawa

    • 700 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na zamkniętym osiedlu Lewandów. Aktualnie dostępne i gotowe do najmu. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze 2,5 mkw oraz podwójne miejs...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 360 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4 położone na trzecim piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Jasnej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodnokana...