• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Mieszkania na sprzedaż

(18 287)
  • Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne
    1 / 16
    Mieszkanie Gorzów wielkopolski Os. słoneczne

    Gorzów Wielkopolski

    • 381 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest na Osiedlu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim spokojnym, zielonym i dobrze skomunikowa...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, Bonerowska

    Kraków

    • 1 150 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 17 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    STARE MIASTO , 64 M2 UL. BONEROWSKA z wyposażeniem i klimatyzacją w wyremontowanej kamienicy. Pokój niezależny , pokój z aneksem kuchennym z zabudową kuchenną, dużą lodówką , kuc...

  • Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Salwator, Fałata

    Kraków

    • 1 708 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 28 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne po...

  • Mieszkanie Sopot ul. Książąt Pomorskich

    Sopot » pl. Pomorskich

    • 3 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, cichego i w pełni umeblowanego mieszkania położonego przy ulicy Książąt Pomorskich w jednej z najspokojniejszych, a jednocześnie...

  • Twoje Nowe M – Nowa Inwestycja już w sprzedaży!

    Częstochowa

    • 522 143 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkania z rynku pierwotnego na terenie Częstochowy czekają na Ciebie - idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja!To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób, które szu...

  • Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum
    1 / 16
    Mieszkanie o pow.40.76m2, IV piętro, klimatyzacja, Centrum

    Kalisz

    • 295 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,76m², zlokalizowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły z 2000 roku w Kaliszu....

  • Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach
    1 / 16
    Okazja! Przestronne 27m na Warszawskich Bielanach

    Warszawa

    • 480 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 18 462 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m², zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadban...

  • Mieszkanie Głogów,
    1 / 4
    Mieszkanie Głogów,

    Głogów

    • 284 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 467 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż nowocześnie wykończone mieszkanie w ścisłym centrum Głogowa przy ul. Armii Krajowej Oferuję wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w samym sercu Głogowa....

  • Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów
    1 / 9
    Sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica Gorzów

    Gorzów Wielkopolski

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim. Mieszkanie o pow. 47,8 m2 na parterze bloku 4-piętrowego. Dolna instalacja elektryczna miedziana...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów
    1 / 8
    Na sprzedaż -NOWE- 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Rzeszów

    Rzeszów

    • 339 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30,10 m2 z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji – Rzeszów, ul. Potockiego. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym...

  • Mieszkanie Gdańsk Chełm ul. Ptasia

    Gdańsk » Chełm » ul. Ptasia

    • 569 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 16 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (Develia), oddanedo użytku w 2024 rokuNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie opowierzchni ok....

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • Mieszkanie Gdańsk Osowa ul. Junony

    Gdańsk » Osowa » ul. Junony

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    ◾ OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS◾ 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, PRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWE I KOMÓRKA LOKATORSKA !◾ NISKIE KOSZTY UTRZYMANIALOKALIZACJA:Osowa to bardzo popularna, wyposażona w...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard

    Szubin

    • 275 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Harmonia, zlokalizowane przy ul. Kościuszki i Młyńskiej w Szubinie, to nowoczesny kompleks mieszkaniowy stworzony z myślą o wygodzie. Nowe mieszkania do sprzedaży w Szubini...

  • 2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje • adres: ul. Stefana Jaracza 102/104 • metraż: 38 m² • balkon • liczba pokoi: 2 • piętro: 2 • świetna lokalizacja pod wynajem, kilka minut do uczelni • mie...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa
    1 / 16
    Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe, 112m2, 5 pokoi, Wieniawa

    Lublin

    • 790 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 054 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112 m2 położone w Lublinie przy ul. Sikorskiego 1 (Wieniawa). Mieszkanie jest w stanie do remontu. Idealne zarówno dla rodziny...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 10
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 348 750 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Sosnowiec
    1 / 10
    Mieszkanie Sosnowiec

    Sosnowiec

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,14 m², zlokalizowanego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie sprawdzi się id...